2014 Damatlık Modelleri

Kategori: Genel - Yorum Yazın
2014 Damatlık Modelleri

Düğünlerde gecenin yıldızı her ne kadar gelin olsa da damatlarda gelinler kadar göz önünde oldukları için seçtikleri damatlığın şık bir görüntü sergileyeceğinden emin olmak istiyorlar. Damatların gelinler kadar özenle hazırlanmadıkları düşünülse de hayatlarının en özel gecelerinden birisi olan düğünlerinde damatlar da şık ve gösterişli görünmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Damatlık modelleri 2014 yepyeni ve renkli tasarımları ile oldukça göz dolduruyor. Klasik giyinmekten yana olan erkekler için siyah smokin modelleri gene de bulunsa da farklı bir tarz yaratmak isteyen damat adayları tercihlerini değişik renkli damatlıklardan yana kullanabilirler.

Düğün gününüzde giyeceğiniz damatlığınızı seçerken nişanlınızın giymeyi tercih ettiği gelinliğe uygun bir model seçerek birlikte oldukça uyumlu görünmenizi sağlayabilirsiniz. Ceketinizin içine giyeceğiniz yeleğin renginin eşinizin giyeceği gelinliğin rengi ile bir uyum içerisinde olması çok daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Damatlık modelleri 2014 arasında bulunan değişik yelek renk seçenekleri arasından kendinize en uygun olan yeleği seçebilirsiniz.

Damatlığınızı seçerken giyeceğiniz ceketin bedeninize tam oturup oturmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Tam oturmaya bir ceket sizi olduğunuzdan daha kilolu ve biçimsiz göstereceği için elde etmek istediğiniz görüntüyü bozacaktır. Damatlık modelleri 2014 için tasarlanmış olan üste oturan şık ceket modellerine göz gezdirebilir, kararınızı vermeden önce değişik modelleri üzerinizde deneyebilirsiniz.

Damatlığınızın içine giyeceğiniz gömleği seçerken de mutlaka ceketiniz gibi üzerinize oturan bol bir görüntü sergilemeyen damatlık modelleri arasından seçmelisiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!