8 yıldır indirme tadı değişmedi

Kategori: Genel - Yorum Yazın
8 yıldır indirme tadı değişmedi

Program indirme siteleri arasında en iyilerden biri olan Tamindir, programların ve oyunların nabzını tutmaya devam ediyor. 2004 yılından beridir gelişmeye ve değişime açık olarak fenomen olmuşlardır. program indireceğimde ilk baktığım yer olur Tamindir. Çünkü bazen promosyonlarına denk gelebiliyor. Ücretsiz tam sürüm program indirilebiliyor. Konuyu toparlayacak olursak,  8 yıldır yayın hayatına tüm hızıyla ve sürekli güncelliğini koruyarak devam eden Tamindir.com yöneticileri bunu kutlamak için yarışma başlattılar. Yarışma sonrasında bizleri güzel hediyelerin beklediğini söyleyebilirim. Yarışmaya, sosyal medya yoluyla ve bloglarımızda tanıtım yaparak katılabiliyoruz. Sosyal medya üzerinden kampanyayı takip etmek için Tamindir Twitter‘ını takip ediniz.

Yarışmaya sosyal medya üzerinden katılacak olan 1 Twitter kullanıcısı ve 1 Facebook kullanıcısı şu hediyeyi kazanacak. Hediye NIKON COOLPIX L23 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ olacaktır.

Yarışmaya blogu ile katılan 1 yarışmacı şu hediyeyi kazanacak. Hediye WD 2,5″ 320GB MY PASSPORT ESSENTIAL SIYAH USB3.0 / USB2.0 TAŞINABILIR DISK olarak yine Tamindir hediyesi olacaktır.

Hediyeler 3’le sınırlandırılmamış. Yarışmaya sosyal medya ile veya bloglarıyla katılan yarışmacılar arasında yapılacak olan çekilişte yine mükemmel hediyeler bizi bekliyor olacak.

Hediyeler şöyle;

  • 1 adet SENNHEISER HD 201 KULAKLIK
  • 1 adet HP Pro Webcam
  • 10 adet TOSHIBA 4GB HAYABUSA BEYAZ USB BELLEK
  • 10 adet PHILIPS SHE 2550 KULAK İÇİ KULAKLIK

Katılımcılara yine irili ufaklı ödüller verilmeye devam edilecektir. Hediyeler arasında Notebook soğutucu, webcam, iPad kılıfı, masaüstü saatleri, uzaktan kumandalı minyatür helikopter, 3 boyutlu puzzle gibi hediyeler bulunmaktadır.

Ödüllerden bi kesit

Yarışmaya facebook üzerinden katılmak isteyenlerin aşağıdaki resme tıklayıp uygulamaya izin vermeleri gerekiyor. En çok arkadaşını getiren hediyeyi götürüyor =)

Twitter üzerinden katılmak isteyenlerin ise aşağıdaki bağlantıyı tweetlemeleri gerekiyor

Twitter 8 Yaşında

Tamindir 8 Yaşında

Şahsen böyle bir kampanya başlattığı için tamindir.com yönetimine teşekkür ediyorum. Kampanyanın katılım kurallarını okumak için hediye konusuna bakabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!