9123 CMK Arçelik Çamaşır Makinesi

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
9123 CMK Arçelik Çamaşır Makinesi

Evlerimizde kullanmış olduğumuz 7 Kg’lık çamaşır makineleri yerine, yeni çamaşır makinesi alacak olan kişilerin tercihlerini 9 Kg’lık çamaşır makinelerinden yana kullanmaya başlamaları ile birlikte, beyaz eşya üreticileri bu alanda oldukça etkin çalışmaları yapmaktadırlar. Arçelik beyaz eşya konusunda dünya liderleri arasında bulunuyor olmasından dolayı, bir çok yeni teknolojiyi beyaz eşyalarında görmemiz mümkün olmaktadır.

Sizlerde yeni çamaşır makinesi almak istiyorsanız eğer ve bunun için de çamaşır makinesi tercihlerinizi 9 Kg’lık makinelerden yana kullanmak istiyorsanız, bunun için 9123 CMK modelini tercih edebilirsiniz.

Yorganlarınızı Yıkamak Çok Kolay

Arçelik 9123 CMK çamaşır makinesi, 9 Kg’lık kapasitesi, 16 programı, tek su girişi, A+++ (-10%) enerji tüketimi, 1200 maksimum sıkma devri, özel tasarımlı tamburu ile sizlere istediğiniz gibi keyifli bir şekilde çamaşır yıkamanıza olanak sunacaktır. Geniş tamburu sayesinde yorganlarınızı da yıkama şansına sahip olabileceğiniz için, özellikle bu teknolojiyi kullanıcılara sunuyor olmalarından dolayı, ticari olarak da 9123 CMK modeli tercih edilmektedir.

Çamaşır yıkanan işletmelerde tercih edilen bir çamaşır makinesi olması ve fiyat / performans açısından istenileni veriyor olması nedeni ile tercih edilmektedir. Tabi ki Arçelik ülkemizin en iyisi olması ve en iyi servis ağına sahip olması da, bir çok kişinin beyaz tercihlerini Arçelik’ten yana kullanmalarına olanak sunmaktadır.

Sizlerde 9 Kg’lık bir çamaşır makinesi almak istiyorsanız ve fiyat aralığı olarak arayışlarınız 1,600 TL. ile 2,100 TL arasındaysa, tercihlerinizi sizlerde 9123 CMK çamaşır makinesinden yana kullanabilirsiniz. Ürünün ana rengi beyaz olmakla birlikte, gösterge paneli birinci kısım siyah, ikinci kısım metalik ve açma kapağı gri renklerdedir.

arçelik 9 kg'lık çamaşır makinesi

Arçelik Beyaz Eşya Servisleri

Arçelik servis ihtiyaçlarınız için, öncelikli olarak sürekli hizmet alabileceğiniz ve en iyi servis ağına sahip olan ekipleri tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu hizmetleri ve imkanları sizlere veren ümraniye arçelik servisi ile sizin için artık beyaz eşyalarınızı güvenli bir şekilde tamirlerini yaptırmak ve kombi, klima gibi ürünlerinizin bakımlarını yaptırmak mümkün olacağı için, umraniyearcelikservisi.biz sitesine girerek, firmanın sizlere sağlamış olduğu servis imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Böylelikle Arçelik servisi için en iyi hizmetleri alacağınız teknisyenler ile sizlerde çalışacak ve özellikle çakmak arçelik servisi için sizlerde doğru bir tercih yapabileceksiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!