En Süslü Uçan Balon Sizin Olsun

Kategori: Genel - Yorum Yazın
En Süslü Uçan Balon Sizin Olsun

Rengârenk tasarlanan çeşitli etkinliklerde ve aktivitelerde severek süsleyeceğiniz uçan balon içine helyum gazı doldurulan balonlardır. Bu balonlar içlerine doldurulan gazın havadan daha hafif olması nedeni ile gökyüzünde rahatlıkla hareket etmektedir. Rengârenk tasarlanan bu balonlar pek çok etkinlikte süsleme aracı olarak kullanılmaktadır. Hem şık hem de estetik olan balonların yanında çocukların zevklerine göre tasarlanmış baskılı balonlar da bulunmaktadır. Üzerlerinde çizgi film karakterlerinin baskılarının bulunduğu balonlar da bulunmaktadır.

Uçan balon yapımında kullanılan helyum gazının yanıcı ve yakıcı etkisi bulunmamaktadır. Helyum, soygazlar arasında bulunmaktadır. Renksiz ve kokusuz bir gazdır. Dolayısıyla bu gazın herhangi bir zararı yoktur. Bu nedenle de anne ve babalar bu gazı istedikleri gibi kullanmaktadır. Pek çok etkinlik ister ufak isterse büyük çaplı düzenlensin uçan balon sayesinde eğlenceli hale gelmektedir.

Balon süsleme konusunda becerikli olan pek çok kişi bu balonları doğum günlerinde, bebek odası süslemelerinde, sünnet çocuğu odasının hazırlanmasında kullanmaktadır. Çocuklara hediye vermek isteyen kişiler de bu balonların bir demetini alarak hediye sunmaktadır. Bu balonların bebekler ya da çocuklar için herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Söz konusu balonların pek çok farklı türü bulunmaktadır. Bunlardan biri de PVC zeplin balonlardır. Söz konusu balonlar ortalama ömürleri diğer balonlardan daha fazla olduğu için pek çok organizasyonda sıklıkla tercih edilmektedir Söz konusu balonlar 5 ile 7 gün arasında ömrü olan balonlardır. Jumbo balonların ise ömrü 4 gündür. Aynı zamanda 12 inçlik balonlar da bulunmaktadır. Bu balonlarında ömrü 12 saattir. Balon süsleme işlemleri tamamlandıktan sonra odalara konulan balonlar ömürleri yettiğince bulundukları yerde kalır belirli bir süre sonra yan söner ya da patlar.

http://balonsuslemeci.com/ adresinden balon süsleme hizmeti alabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!