Açılış konuşması

Açılış konuşması

Bir haftalık gergin bekleyişin ardından nihayet blogum ile kucaklaşma anı geldi ve şuanda hunharca sıkıyorum onu. Mıncık mıncık ettim heryerini. Oh olsun. Blogun kapanmasında en büyük görevi facebook üstlendi. Kendisi hit makinası olduğu için benim blog bu kadar ilgiye dayanamadı ve nalları dikti.

Aklımda binbir türlü tilki vardı. Acaba blogu tamamen mi kapatsam diyordum. Ama kapatmadım gördüğünüz üzere. İyi ki de kapatmamışım. Bloglamak gibisi yok vallahi. Nasıl yazıyorsan yaz yine yaz felsefesini hala benimsiyorum. Blog için güzel bir felsefe. Anlayana tabi. Neyse efenim bu facebook denen illet-ül köpek üzerinden bloguma binlerce hit geline doğal olarak blog kapanmıştı. Bunu kim nasıl yapar diye debelenip dururken, blogun gün be gün öldüğünü gözlerimle gördüm. Çok acı verici çok. Tamda işleri yoluna koymuşken 1 haftalık gerileme beni fena gerdi. Tabi bloguda. O hit kaybetti ben para kaybettim.

Zirveye adım adım yaklaşırken tongaya geldik gibi bişey oldu. Bunu kimin yaptığını biliyormuşum gibi kendime yalanlar söyledim ama o değildi. Kendisi de söyledi zaten. Eğer ki oyun oynuyorsa en adi lerronun tekidir o. Neyse işte esrarengiz bir saldırının kurbanı olduk. Ayın 4’ünden beridir kapalı olan bloga sonik hızda konu ekleme çabalarımı kaybetmemem lazım. Hırsımı alana kadar bloga yazı yazmalıyım.

Geçen saldırıda baya bi konu gitmişti. Güncel yedek almamanın bana oynadığı bir oyun sadece. Herneyse. Zirveye yaklaşan bir blogunuz varsa muhakkak her yaptığınız işlemden/yazıdan sonra yedek alınız. Sizin o dakikalarca düşünüp yazdığınız yazılar bazılarının g*tlerine ve bilimum aile bireylerine girdiği için gurur yapıp sizlere mutlu bir blog hayatı yaşatmazlar. İşte öyleyken böyle. Dediğim gibi, sonik hız konu açma çalışmalarımı ışık hızına hatta ses hızından da daha hızlıya taşımalıyım. Blog 1 haftadır ters tepti. Gözünün feri attı blogun. Ama olsun. Bunlar bizi yıldıramaz dimi blog? Eveeeeeet yıldıramaz.

Sen benim çocuğum gibi oldun lan. Blogum olmadan asla… Dizi adıydı dimi bu? Banane işte bir blög serüvenimin daha uzun yıllar süreceğini söylemek zor ama en azından 2012 yılında aktif bir blog olacak. Açık kalmak zorunda çünkü domaini 1 yıl daha uzattım. Boşa gitmesin bari 3-5 bişeyler kazandırıyor. Hadi koçum bu sefer sağlam bir adım atalım ve rakiplerimizi (olmayan rakiplerimizi 😛 ) ezip geçelim. Ne dersin? Yapabilir miyiz? Yaparız dimi lan. Hade cut


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!