Aion Online, Dc Universe ve Drakensang Oyunlarına Kayıt Ol

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
Aion Online, Dc Universe ve Drakensang Oyunlarına Kayıt Ol

Aion Online oyununda ; 5 ayrı ırk, 8 farklı sınıf ve 10′dan farklı meslekler bulunmaktadır. World of Warcraft gibi oyunlarda olduğu gibi  karakter ırklara özel sınıflar ayrılmıştır. 10. levelde girebileceğiniz 3 mesleğe ek olarak ilerleyen seviyelerde yeni mesleklere girebiliyorsunuz. Sizde bu heyecanlı serüvene ortak olmak içinkayitol.com sitesindeki Aion online oyununa kayıt ol  sayfasındaki formu doldurmalısınız.
Bir çoğumuzun küçüklüğünden beri çok yakından bildiği, sevdiği süper kahramanlar ile dünyayı kurtarmak için Dc Üniverse üyelik hakkında bir fikir sahibi olmalısınız. Batman, Superman, Zatanna, Power Girl gibilerle oynama imkanını dc üniverse size sunuyor. Siz de Süper kahramanlardan birini alarak toprakları kötülüklerden koruyabilirsiniz. Ya da aksine siz kötü olabilirsiniz. http://www.kayitol.com adresindeki Dc Universe üyelik sayfası oyuna başlamanz için gereken tek kısımdır.

Drakensang Onlineileri düzey grafikleri, yine  ileri düzeyde görsel efektleri ve cok hızlı  şekilde oynanabilmesiyle gerektiren diğer online platformlar ile  arasında fark yaratıyor. Oyuna girdiğiniz dakikadan itibaren resmen tarayıcıda olduğunuzu unutacaksınız. Kendinizi Drakensang’ ın sırlı dünyasının içinde savaşırken bulacaksınız. Drakensang online oyununa başlamak için anasayfada bulunan http://www.kayitol.com/drakensang-online-ucretsiz-web-tabanli-rpg-oyunu-kayit-ol-uye-ol-sayfasi/   adresinde bulunan Drakensang Online Üye ol sayfasındaki formu doldurmalısınız..


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!