Android Cihazlarda Kullanabileceğiniz Uygulamalar

Android Cihazlarda Kullanabileceğiniz Uygulamalar

Günümüzde hemen hemen herkes akıllı telefona sahiptir. İster istemez bu telefonlar hakkında bilgi sahip olmak ister özellikle kullanabileceği uygulamalar hakkında. Akıllı telefonların en önemli özellikleri ise farklı farklı program geliştiriciler tarafından çıkarılan uygulamaların olmasıdır.

Uygulamalardan bazılarını bahsedecek olursak dünya tarafından en çok kullanılan uygulama Facebook’tur. Facebook uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bu uygulama sayesinde Facebook hesabına giriş yapabilir arkadaşlarınız neler paylaşıyor, ne paylaşıyor onları takip etmekle kalmayıp sizde çeşitli paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

En çok kullanılan uygulamalardan diğerleri WhatsaApp, Line ve WeChat üçü de yaygın bir şekilde kullanılmakla birlikte bu uygulamalar sayesinde görüntülü aramalar yapabilir, mesajlaşabilir, fotoğraflarınızı sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

WeChat İndir sayfasını kullanarak bu uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz.

Whatsapp İndir linkinden mesajlaşma uygulamanızı cihazınıza kurmanız mümkündür.

Line Mesajlaşma Uygulaması linkinden uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz.

Subway Surfers bir android oyunudur. Grafikleri ile dikkat çeken bu oyun son zamanlarda en çok oynanan akıllı telefon uygulaması olarak ilk sırada yer alıyor. Oyunun amacı ise polisten kaçarak puanları toplamaktır. Genç yaştakiler tarafından büyük ilgi görmekte.

Candy Crush Saga ise şekerlerden oluşan tetris tarzı bir oyundur. Şeker tadında bu oyunu oynamaktan büyük zevk duyabilir oyunun bağımlısı haline gelmeniz ise kaçınılmazdır.

Facebook Messenger uygulamasını yükleyerek Facebook’ta bulunan kişiler ile sohbet edebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kişi listenizde online olanlar ve olmayanlarında gösterildiği Facebook mesajlaşma uygulamasıdır.

Dr. Driving bir andorid oyunu olan Driving Dr. Park serisinin devamıdır görsel içeriği ve grafi ile dikkat çekmekte.

Asphalt 8 : Airborne , yine bir tür android oyunudur oyun oyunlar kategorisinde en iyi ücretli oyun sıralamasında birinci sıradadır. En iyi android araba yarış oyunu olarak gösterilen Asphalt sayesinde oyunu telefonunuzda yaşayabileceksiniz.

Clash of Clans, oyunlar kategorisinde en çok hasılat yapan oyundur. Türü savaş strateji oyunudur. Oyun sayesinde klanınızı kurup diğer oyuncular ile çevrimiçi savaşlar yapabilme imkanı sağlıyor. Oyunu ise tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.

Sizler için android telefonlarınızda kullanabileceğiniz uygulamaları en ince ayrıntısına kadar araştırmaya çalıştık. Aklınıza yatan, istediğiniz uygulamaları indirebilir bu uygulamalar sayesinde kolayca vakit geçirebilir, hayatınızın daha kolay olmasını sağlayabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!