Arkadaşım Hoşgeldin Bölümünü İzleyemedim Diye Üzülme

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Arkadaşım Hoşgeldin Bölümünü İzleyemedim Diye Üzülme

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Tolga Çevik ismini, Türkiye’de geniş kitleler daha çok Komedi Dükkanı isimli program ile öğrenmişti. Başarılı oyuncu; 2010 yılından bu yana TRT1 ile başlayıp sonrasında STAR TV ekranlarında sürdürdüğü programını bu yıl KANAL D ekranlarına taşıp adına da http://www.arkadasimhosgeldin.gen.tr/Arkadaşım Hoşgeldin ismi vererek sürdürmeye karar verdi.

Hayranları Arkadaşım Hoşgeldin izlemek için Perşembe akşamları Kanal D ekranlarını beklerken internet kullanıcıları arkadasimhosgeldin.gen.tr sitesi üzerinden bilgiler de alabiliyor. Sade ve kolay ulaşılabilir seçenekleri ile dikkat çeken sitede, kaçırdığınız program videolarına da ulaşabiliyorsunuz. Patron Mutlu Son İstiyor (2014), -Sen Kimsin? (2012), Organize İşler (2005), Hızlı Adımlar (2004), Vizontele Tuuba(2003), Vizontele (2000), Herkes Kendi Evinde (2000), Köçek (2000) gibi sinema filmlerinde başarılı olan Tolga Çevik; Komedi Dükkanı’ndaki ekibi Minik (Özer Atik) ve yönetmen yanına Ezgi Mola’yı da katarak yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Her hafta birbirinden ünlü konukları da programda ağırlıyor. Yönetmen’in o anda yazdığı senaryo ile ünlü konuklar ve stüdyo izleyicisi olan konukların katılımı ile gelişen oyun keyifli olduğu kadar komik anların yaşanmasını sağlıyor. Hemen her bölümde Tolga Çevik ile yönetmen arasındaki atışmalara; hem yeni oyuncu Ezgi Mola hem de ünlü konuklar farklı bir hava kazandırmış görünüyor. Site üzerinde o haftanın ünlü kişisi hakkında kısa bilgiler ve Arkadaşım Hoşgeldin  fragmanlarıhttp://www.arkadasimhosgeldin.gen.tr/kd/arkadasim-hosgeldin-fragmanlari da görülebiliyor. Bunların yanı sıra sitede izleyiciler tarafından beğenilen bölüm görüntüleri de izlenebiliyor.

Site sayesinde Arkadaşım Hoşgeldin bölümlerini TV’de bu hafta izleyemedim diye üzülmenize gerek kalmıyor. Popüler show programlarında ekip üyeleri konuk olduğundaki görüntüler, kamera arkası görüntüler de site üzerinden izlenebiliyor. Sadece programa yönelik hazırlanan sitede oyuncular hakkında güncel haberler de duyuruluyor.

hoş


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!