Arkadaşla Oyun Zamanı – ikikisilikoyunlar.net

Kategori: Kişisel / Oyun - Yorum Yazın
Arkadaşla Oyun Zamanı – ikikisilikoyunlar.net

1Arkadaşınızla birlikte internetten oyun oynamak elbette eğlenceli, ya zevkinize uygun oyun bulmak? Oradan oraya atlayarak oyun aramak zorunda mısınız? Arkadaşlarınızla birlikte 2 Kişilik Oyunlar oynamak için kaç farklı siteyi araştırıyorsunuz? Herhangi bir oyun sitesine girdiğinizde aradığınız oyunu bulmak için harcadığınız zamanı, neden daha fazla oynayarak değerlendirmeyesiniz ki?
İşte burada devreye ikikisilikoyunlar.net oyun portalı giriyor. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük arşivine sahip İkikisilikoyunlar.net oyun portalının uzman çalışma ekibi, bütün oyunları tek tek oynuyor, bunları mükemmel bir şekilde her ilgi ve zevke hitap edecek şekilde gruplandırıyor. Macera oyunları, beceri oyunları, yarış oyunları, zeka oyunları ve daha sayamadığımız birçok kategori… Hepsi de elinizin altında bu sitede. Ayrıca en popüler oyunlar sıralanmış, en yeniler ayrı bir kategoriye alınmış. Seri oyunlara ulaşabilin diye koyulan arama seçeneği yetmemiş, şansınızı deneyin diye rastgele oyun seçeneği bile hazırlanmış! Sade, kullanışlı ve eğlenceli dizayn edilmiş sitede istediğiniz oyuna bir an önce erişebilmeniz için bir tasarım harikası oluşturulmuş. Hemen bu büyük oyun arşivi arasından en çok oynanan oyunlardan birine örnek verelim:

2Koca Kafalar Futbol adı altında bıkmadan, usanmadan oynanan bu futbol oyununda, İngiltere Premier Lig’teki takımlardan istediğinizi alabilir, bu takımlara ait önceden belirlenmiş en iyi oyunculardan birisiyle ister arkadaşınızla birlikte isterseniz de bilgisayara karşı futbol maçları yapabilirsiniz. Bilgisayara karşı oynadığınızda, lig sistemi hâlinde devam eden oyun, toplamda 38 maçın ardından sona ermektedir. Hemen kuşkulanmayın! 38 maçı da arka arkaya yapmak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz anda oyuna son verebilir, tarayıcınızın geçmişini silmediğiniz takdirde ilerleyen zamanlarda tekrar kaldığınız yerden devam edebilirisiniz. Bu oyunu daha önceden oynamadıysanız, göz atmanızda fayda var diye düşünüyoruz.
Sitenin arşivinde tek kişilik oyunlara da yer var. Bunun yanı sıra oyunların tuş kombinasyonları, hatta açıklamaları da ayrıntılı biçimde verilmiş. E hâliyle büyük hayran kitlesi de boş durmamış, sosyal medyada toplanmış. https://www.facebook.com/ikikisilikoyunlar adresli fan sayfasından yenilikler, haberler takip edilebiliyor, yeni oyunlar veya efsaneler de paylaşılıyor. Siteyi sık kullanılanlara eklemekle kalmayacaksınız, fan sayfasını da sürekli kontrol etmeyi alışkanlık haline getireceksiniz. Her zevke hitap eden oyunlar arasından arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz çeşit çeşit oyunların başından kalkmak istemeyeceksiniz. Bu oyunlar ciddi anlamda bağımlılık yapıyor!
Aralıksız güncellenen site her geçen gün arşivini daha da genişletiyor. Tabi arşivini genişletirken güvenliği de elden bırakmıyor. Sitede çocukların psikolojisini ve ahlakını olumsuz etkileyebilecek siyaset, argo, şiddet içerikli hiçbir etmene yer verilmiyor. 2 kişilik oyunlar alanında Türkiye’de, hatta ve hatta dünyada bir ilk olma özelliğini elinde bulunduran site, beşinci yılında rakiplerinin tozunu attırmaya devam ediyor.

Siz de herhangi bir oyun sitesinde daha fazla vakit kaybetmeye bir son verin ve her istediğinizi kolayca bulabileceğiniz bu oyun portalının çeşitli oyunlarıyla eğlencenin doruklarına çıkın. İyi eğlenceler dileriz!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!