Avon haziran kataloğu 2012 tam size göre!

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Avon haziran kataloğu 2012 tam size göre!

Malum yaz geldi. Havaların ısınmasıyla birlikte kişisel bakım ürünlerinin satışı da bir hayli artmış durumda. Hergün her an iyi görünmek ve güzel kokmak için Avon haziran kataloğu 2012‘ye bakmanızı öneriyorum. Mutlaka kendi vücut tipinize uygun kişisel bakım ürünlerinden bulabileceksiniz. Ürünlerin hem fiyatlarını görebilecek, hem de nasıl bir kokuya sahip olduklarını avon haziran kataloğu 2012’de duyacaksınız.

Yaz’ın da gelmesiyle birlikte cildimizi korumak ve güzel görünmesini sağlamak beyler ve hanımlar için vazgeçilmez olmalıdır. Cildimiz önemlidir çünkü. Avon’un haziran sayısında daha çok güneş kremlerinin ve güneş losyonlarının tanıtımına yer verilmiş.Ürünleri rahatlıkla inceleyebiliyorsunuz.

Yaz sıcaklarından cildimizi korumak için nemlendiricilere de yer verilmiş. Cildin kurumamasında ve sağlıklı olmasında kuşkusuz ki nemlendiricilerin payı büyük. Avon kataloğunda şuanda nemlendirici alana Pur Blanca EDT sadece 9,00 TL. Böylesine güzel fırsatları avon kataloğu ile yakalayabilirsiniz.

Katalogta göreceğiniz her türlü nemlendiricinin bileşeni farklı. Bazı nemlendiriciler ölü deriyi döküp tazelerken, bazı nemlendiriciler de cildinizi ışıl ışıl parlatabiliyor. Aşırı yağlanma sorunlarında ise yine nemlendiriciler ve bakım yağları imdadınıza yetişiyor.

Daha fazla ürün için avon resmi sitelerinden katalog temin edebilirsiniz. Bu yaz sizin yazınız olacak! Kendinize iyi bakın.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!