Avon katalog ile yenilenin

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Avon katalog ile yenilenin

Bir çok insan iyi görünmek, güzel kokmak ister. Dış görünüşüne önem veren insanların hayatta daha huzurlu olduğuna inanıyorum. Çünkü kendilerine güvenleri artıyor hemde daha sağlıklı yaşayabiliyorlar. Temiz bir cilt, temiz bir vücut elbette ki sağlığı da getirecektir.

Bazı kozmetik firmalarının işlerini gerçekten iyi yaptıkları gün gibi ortada sayın okur. Her kozmetik firmasına da güvenin olmayacağını bilmelisiniz. Sektörün en iyi kozmetik firmaları arasında kuşkusuz ki Avon Kozmetik var. Halk arasında avoncu olarak tanımlanan bir kesim mevcut. Avoncular genellikle ev hanımlarından oluşuyor fakat ek gelir için satış yapanlar da mevcut. Sizin çevrenizde de avon katalog veren birileri mutlaka vardır. Ablam bile zamanında bu işte çalışmıştır ve avon’un gerçekten kaliteli ürünleri olduğu bilinmektedir.

Avon katalogları ürünlerin en iyi şekilde tanıtıldığı dergilerdir. Bu dergilerde kullanmak istediğiniz parfümün kokusuna bakabiliyorsunuz. Eskiden elime geçen bir avon katalog sayesinde fullspeed adlı parfümü kullanmaya başladım. Kokusu çok hoş. Fullspeed parfümü yazın kullanılabilecek türden bir parfüm.  Katalog olmasaydı eğer parfümün kokusunu bilemeyecektim.

Avon temsilcisi nasıl olunur tam olarak bilmiyorum ama sisteme üye olabilmek için ve avon temsilcisi olabilmek için 1 TL karşılığında internetten başvuru yapabiliyormuşsunuz. Sizin referansınızla temsilci olanlardan komisyon alabiliyorsunuz ve sattığınız ürünlerden de %33 komisyon alabiliyorsunuz. Çalışamayacak durumda olan ev hanımlarının en kolay para kazanma yöntemi bu olsa gerek. Birazcık presentabl’lıkla bu işi kolaylıkla çözebilirsiniz.

Kataloglara özel fiyatlar olabiliyor bazen. İnternetten alacaklara da ayrı indirimler yapabiliyorlar. Bazen ikinci ürünü indirimli olarak alabiliyorsunuz. Her ay çıkan ve sürekli güncellenen ürünleriyle avon katalog dergilerine resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Katalog almak için yine aynı siteden online başvuru yapabilirsiniz.


Etiketler:
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!