Aylardır boş bıraktığım biricik kategorim (Gangnam Style)

Aylardır boş bıraktığım biricik kategorim (Gangnam Style)

Selam insanoğlu. Size şuanda uzaydan sesleniyorum. Çok zengin oldumda ben aydan arsa aldım kendime. Neyse bu kadar geyiğin fazla olduğunu düşünmeye başladım. Geyiği bitirelimde konumuzun en hakiki öz konusuna dönelim.

Son günlerde Koreli gözlüklü toparlak bir adam çıktı. Gangnam Style adlı şarkıyı söylüyor. Şarkının sözlerinden zerre anlamasamda müziğin evrenselliğine kapılarak başlıyorum hoppidilere. Klip Kore’de erotik olarak görülüyormuş bunu da söyliyim buradan. Bunu nerden duydum bilmiyorum canısı ama duydum.

Bu herif hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Koreli şarkıcı PSY’dir kendileri. Şarkıyı 15 Temmuz 2012’de yayınlamışlar. 8 Ekim’de yani bugün 405.744.251 izlenme sayısına ulaşarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başarmışlar. Kendilerine tebrik koyuyoruz. Şimdi bu eğlenceli Gangnam Style videosunu hep beraber izleyelim.

Gangnam Style videosu

Gangnam Style şarkısının bu kadar çok tutulmasının sebebi erken keşfedilmiş olması ya da sıkı sosyal medya çalışması yapıldığından dolayı olabilir. Videoda yapılan hareketlerin at üzerinde yapılan hareketler olduğunu söyleyenler var. Şöyle bi düşünürseniz dizginlerden tutulduğunda aynı hareketi yapabiliriz. Ayrıa sol elini yuları kaldırdığında halat atma çabasını görebiliriz. En azından ben de böyle yorumluyorum. Yazımı bitirmeden önce yazıyı sonlandırıyorum. Kendinize iyi bakın cicişler.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!