BademFan.Com çok yakında…

Kategori: Genel - Yorum Yazın
BademFan.Com çok yakında…

Şu sıralar kendimi bir müzik grubunun fan forumunu açmak için yoracağım. Grubun adı Badem. Badem’in şuan da resmi bir fan forumu var yanlız pek te fan sitesiymiş gibi durmuyor açıkçası… Anasayfa+forumu ile iyi bir site yapmayı planlıyorum. Forum scripti olarak yine herzaman olduğu gibi MyBB kuracağım. Ana sayfasını ise webdeki html kodlamalardan alıntılar yaparak birşeyler ortaya çıkartabilirim.
Grubun gayrı resmi forumunun reklamını iyi yapmalıyım. Yapmalıyım ki gerçek bir fan forumu nasıl olur görmeliler. Kim bilir, belki de bir gün resmi forum için önerilerde de bulunabilirim. Şuan ki tek hedefim resmi Badem forumunu geçebilmek.
Sitenin domaininden bahsedecek olursak,www.bademfan.com domainini uygun gördüm. Google aramalarında da bu arama terimi zamanla kullanılacaktır diye düşünüyorum. Anasayfa ve forum renklerini kırmızı, siyah ve gri tonlarda olmasının daha iyi olacağını zannediyorum çünkü resmi sitesinde de siyah tonları kullanılmış. Forumun gidişatıyla ilgili açıklamaları blogum üzerinden yayınlamaya devam edeceğim. Şimdi sıra html kodlardan yapılan arayüzleri araştırmak. Beni izlemeye devam edin!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!