Bahçe Çiti Modelleri

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Bahçe Çiti Modelleri

Evinizde yer alan bahçenizin kenarlarını tamamen çevirmek adına kullanılacak ahşap bahçe çiti modelleri bahçe dekorasyon içerisinde yer alan yer almaktadır. Kategori içinde demir tel örgüden üretilen dekoratif galvaniz çitler, çit çeşitleri ya da saksı şeklinde çitleri ile beraber bu modelleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilen çit çeşitlerinin uzunluklarını ve boyutlarını sayfalar içerisinden öğrenerek bahçe çitleri ve fiyat koşulları konusunda detaylı şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Ahşap çitler içerisinde ise çiçeklerin çevresini sarabileceğiniz saksı şeklinde bulunan çitleri ve bahçe sınırlarınıza koyabileceğiniz kenar çitlerini anında bulabilirsiniz. Kenar çiti modelleri içerisinde beyaz ya da doğal ahşap renginde bulunan ürünlere, saksı çeşitleri arasında mavi gibi renkli ürünlere anında ulaşabilirsiniz.

Bahçe çiti modelleri ile beraber ahşap bölme kafeslerini de kategoriden kolayca inceleyebilirsiniz. Sadece bahçe içerisinde değil, balkon ya da teras gibi kısımlarda da çok kullanışlı olan kafeslerin ölçülerini anında öğrenebilirsiniz. İsteğinize göre bahçe çiti fiyatları değişim gösterir.

Bahçe Çitleri Çeşitleri

Bahçe çitleri arasında örgü modeli altıgen, dörtgen veya kare şeklinde yer alan ürünlere hemen ulaşabilirsiniz. Çit modellerin tel çap boyutları, eni ya da boyu konusunda detaylı şekilde bilgi edinebilirsiniz. Örgü aralık ebatlarının küçük olduğu ürünleri seçebilir bahçenizin çevresini kolayca sarabilirsiniz. Ahşap bahçe çiti modelleri içerisinde farklı kaplama ürünleri içerisinde galvaniz modelleri de anında bulabilir, sebzelerinizi korumak adına farklı tasarımlara ait yer alan ürünü seçebilirsiniz. Dekoratif bahçe çitleri arasında ise birbirine kolay şekilde montajı yapabileceğiniz ürünler yer almaktadır.

Korunaklı Yapılar

Çit modelleri, bahçeler tamamladıktan hemen sonra eklenmesi gereken ürünler arasındadır. Çimlerimizi ektikten, çiçeklerimizi hemen diktikten hemen sonra çok daha güzel bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Çit modellerinin bakımını da düzenli olarak takip edildiği sürece her şey yolunda gidebilir. Fakat bu konuda atlamamız gereken bir konu da dikili alanlara dış ortamlardan gelebilecek zararlardır. Örnek vermek gerekirse köpek beslediğiniz zaman o fark etmeden çiçeklerimizi edebilmektedir. Bununla beraber çocuklarımız bahçede top oynama esnasında istemeden de olsa bitkilerimize zarar verebilmektedir. Bizden kaynaklı yer almayan dış etkenler, insanlar, hayvanlar, kuşlar, böcekler bitkilerimize zarar verebilir. Bu tür sorunları önleyebilmemiz için ekili dikili alanlarımızı çevrelemiş olan bahçe çitleri yer almaktadır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!