Bana kardeşini gösterdiler ablasını gaktırdılar

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Bana kardeşini gösterdiler ablasını gaktırdılar

Merhaba blög. Nasılsınız inşallah? Sana yazmayı istedim şu dakika. Ama içeriğin ne olacağına karar verebilmiş değilim. Konunun başlığını bir filmden alıntı yaptım. Bu filmi konunun sonunda yazacağım. Bazı insanlar çok şerefsiz olmuşlar. Borçları almış başını gidiyor ama hala bişeyler alacam diye uğraşıyor. Gitti 300 tl’m. İsteyemiyorumda çoluk çocuğu oldu çünkü. Onlara hediyem olsun o para. Neyse bunu uzatmak istemiyorum.

Bu aralar çok dizi film izlemekteyim cicim. İzlediğim dizilerin yeni sezonları dizi sitelerinde boy göstermeye başladılar. En sevdiğim dizi olan merlin. Dizimagta izledim dün. Mikemmel bir senaryo. Severek izliyoruz. Sonra nikita başladı. Onu da severek izliyorum. Bir kaç dizi daha var ama onlara bu ikisi kadar bağlı kalamadım. Nefis diziler mutlaka izlenmeli.

Yazıyı yazarken yemeye çalıştığım ekmek kadayıfını yiyemeyeceğimi anladım. Çok acaip extra şekerli tatlıları sevmem. Bayılıyormuşum gibi hissettiriyor bana. En sevdiğim tatlı sütlaç anacım. 4 tabak rekorumu kırıcam yarın. Anam yapacakmış. Pınar süt aldım. 1 lt. Hepsiyle yapsın yiyelim dimi ama. Ekmek kadayıfının üstündeki kaymak şuanda lavaboda eriyor. Ne iğrenç bişey öyle o. Iyyy diye baktım kaymağa.

Çalıştığım market bir kaç aylık refit dönemine giriyor. Ortalık inşaat alanı gibi değil ama iç depolar rezil durumda. Sabah akşam çalışan inşaat ustalarına soğuk biz gazoz lütfen. Sensun içiyorlar sürekli. Çok farklı bir kipa bizi bekliyor olacak. neredeyse tüm reyonlar depolar değişecek. Biz pek yorulmuyoruz şuanda ama bizimde yotulacaımız o gecelerin eli kulağında. Gece çalışmaları yakında başlayacak ve ben baş aktör olarak sahneleri dolduracağım. Yorulacaz anasını satiim.

Konunun başlığını açıklama sırası geldi. Bu replik, Yürü Gari İbraam belgesel filminden alıntı. Bodrumu tanıtma projesi olarak pek ses getirmedi ama bodrumun yerel halkının ne kadar iyi insanlar olduklarını ve bodrumun doğal güzelliklerini anlatan bu belgesel filmi mutlaka izleyin. Fazla da bir beklentiniz olmasın full hd çekim yapmamışlar. SÜrekli ekrana çıkan oğlanı iyi dinleyin. Haydi cut!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!