Bazı testler yaptım. Çoğu olumlu sonuçlar verdi

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Bazı testler yaptım. Çoğu olumlu sonuçlar verdi

Maillerime baktıktan sonra msn aktifte neler var bakayım derken kendimi test çözerken buldum. Güzel testleri var harbiden. İyi hazırlamışlar. Neyse. Bazı test sonuçlarını sizlerle paylaşayım sayın okur.

Kızılderili adınız nedir adlı testin sonucu
Sıçrayan Balık
Kızılderili isminiz Sıçrayan Balık olurdu. Sular duyguları temsil eder. Hayatlarını sularda geçiren balıklar da birer duygu elçisidir diyebiliriz. Siz adeta duygularınızın esirisiniz. Aşkı, sevgiyi, heyecanı ve pek çoklarının aksine aslında mutsuzluğu bile seviyorsunuz. Ketum bir insansınız, size verilen bir sırrın sonsuza dek saklı kalacağına dair kimsenin bir endişesi olmamalı. Fazla konuşmuyorsunuz şayet sizin için hisler kelimelerden daha önemli.

Güç hayvanınız hangisi? testinin sonucu
Kuğu
Sizin güç hayvanınız kuğu. Kuğular rüyaları okumanın, rüyalar doğrultusunda geleceği tahmin etmenin ve masumiyetin simgesidirler. Kuğular idealist, açık fikirli ve tutkulu hayvanlardır. Sahip olduğunuz iyi doğanız insanları sıklıkla sizden faydalanabilecekleri fikrine sürüklüyor ancak sükunetinizin altında aslında bir savaşçı gizli olduğunun farkında değiller. Şiddetli ve koşulsuz bir aşıksınız; ilişkilerinizin sonsuza dek sürmesi gerektiğini düşünüyorsunuz.

Yeni yıl size ne getirecek? adlı testin sonucu, hayırlısı…
Aşk
Bu yıl sizin için aşk dolu bir yıl olacak. Eğer bir sevgiliniz yoksa, çok yakında ona kavuşacaksınız. Eğer bir ilişkiniz varsa, aşkınızı tazeleyecek, güçlendireceksiniz. Ayaklarınızın yerden kesilmesine şimdiden hazırlık yapın. Aşk hayatınız hiç olmadığı kadar renklenecek.

Hangi doğaüstü varlıksınız?
Şekildeğiştiren
Gördüğü her şeye dönüşebilen bir Şekildeğiştiren’siniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz hayvana dönüşebilirsiniz, bunu yapmak için tek ihtiyacınız olan şey ona bir süre bakmak. İçinizde sıklıkla bir değişim arzusu duymanızın nedeni de aslında bu. Yenilikler, farklı şeyler her zaman sizi çekiyor. Ancak başka bir insana dönüşmeye çalışmak sizin sonunuzu getiriyor.

Nasıl bir hafızanız var?
Ortalama hafıza
Siz, ortalama bir hafızaya sahipsiniz. Sizin için ne her şeyi unutan bir balık hafızalı denilebilir, ne de her şeyi hatırlayan bir fil hafızalı. Hemen herkes gibi siz de genellikle işinize yaramayacağınızı düşündüğünüz bilgileri ya da sizi yaralayan olayları unutuyorsunuz. Eğer ortalamanın üzerinde bir hafızaya sahip olmaya özeniyorsanız, bunun o kadar da zor bir iş olmadığını hatırlatalım.

Hangi ışık kaynağısınız?
Mum
Siz bir mumsunuz. Mum dibine ışık vermez derler. Aynen bu atasözünde olduğu gibi, siz de çevrenizi aydınlatıyor, insanların yardımına koşuyor, hatta topluma faydalı olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz ancak kendinize faydanız dokunmuyor. Kendiniz karamsarlığa kapıldığınızda o aydınlık hallerinizle kendi moralinizi düzeltemiyorsunuz. Bir yandan romantik bir kişiliğiniz var. Aşka önem veriyorsunuz.

Ne kadar zararlısınız?
Bilinçsiz
Sizin çevre bilinciniz hiç gelişmemiş. Doğayı ciddiye almıyorsunuz çünkü bunu neden yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Neyin doğaya zararlı neyin zararsız olduğunun ayrımına varamıyorsunuz. Bunun için sizi suçlayamayız, şayet şehir hayatından başka bir yaşantı bilmiyorsunuz, ömrünüzde neredeyse hiç doğayla ilişki içerisinde olmamışsınız. Ancak çevreyi koruma konusunda bilgili olmak için doğayla iç içe yaşamak zorunda değilsiniz. Bu konudaki bilincinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Hangi şifalı taşsınız?
Kehribar
Kehribar taşının adeta bir filtre gibi çevredeki olumsuz enerjiyi emerek pozitif enerjiye çevirdiği söylenir. Siz de bir kehribar taşı gibi, varlığınızla elinizden geldiğince bu görevi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Olan bitenleri sihirli bir filtre gibi bir anda olumlu bir hale dönüştüremeseniz de, elinizden geldiğince olumlu tarafından bakmaya çalışıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar sizin yanınızdayken yaşamın güzel yanlarını görüyorlar.

Hayatta kalabilecek misiniz?
Başkalarının yardımına muhtaçsınız
Siz duyularınızı ve insani iç güdülerinizi tamamen yitirmiş değilsiniz. Refleksleriniz de zor durumda kaldığınızda imdadınıza yetişiyor. Ancak yapınız tek başınıza yaşamanızı engelliyor. Normal yaşantınızda her zaman birilerinin varlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Dolayısıyla yeni dünyayı görecek, ancak kendinizi bu dünya içinde konumlamak ve insani ihtiyaçlarınızı giderebilmek adına diğerlerine muhtaç olacaksınız. O zaman pek çok insan sizin gibi birbirine muhtaç olacağı için, yeni dünyanın ilk günlerinde yalnızlık çekmeyeceğiniz kesin.

Hangi yolun yolcususunuz?
Uzun ince bir yolun
Aşık Veysel’le aynı yolun yolcusu olmak herkese nasip olmaz. Siz uzun, ince bir yolun yolcususunuz. Bu durumda gündüz gece demeden bu yolda ilerlediğinizi de tahmin etmek güç değil. Hayatınızın bu döneminde, hakikaten zorlu bir yola baş koymuşsunuz ancak o kadar kararlısınız ki, bu yolda yürümek sizi yorsa bile vazgeçmek gibi bir niyetiniz yok. Kötümser olduğunuz anlarda kararlılığınızı hatırlayın ve sağlam adımlar atmaya devam edin.

test bile beni anlarken sen…
Bu hissettiğiniz aşk mı?
Aşıksınız
Siz tam anlamıyla aşıksınız. Hani derler ya, sırılsıklam aşıksınız. Gözünüz ondan başka hiçbir şeyi görmüyor. Onsuz bir nefes daha almak anlamsız geliyor. Her yerde, herkeste ona ait bir parça görüyorsunuz. Artık takıntıların ötesine geçmişsiniz. Eğer bu durum hayat kalitenizi düşürüyorsa endişelenecek bir şey yok; aşkın geçici bir hastalık olduğu söylenir.

Huzurlu musunuz?
Dengeliyorsunuz
Sizin için ne çok huzurlu bir insan denilebilir, ne de huzursuzun önde gideni. Siz iç huzurunuzu dengelemeyi biliyorsunuz. Huzurunuzu kaçıran olaylar oluyor ancak bu o gece deliksiz uyumayacaksınız anlamına gelmiyor. Kendinizi seviyor, dolayısıyla dış etkenlere karşı koruyorsunuz. Bu bazen biraz sert görünmenize neden olabilir ancak bu siz iyi olduğunuz sürece pek de umurunuzda değil.

Beni nasıl bir hayat bekliyor?
Mücadele dolu
Kolay bir hayatınız olmayacak gibi görünüyor. Ama siz zaten hiçbir şeyi kolay yoldan elde etmeyi amaçlamıyorsunuz. Haksızlıklara tahammül edemiyor, onlara karşı sesinizi yükseltmekten kaçınmıyorsunuz. Başkalarının imkansız olduğunu düşündüğünüz hayalleriniz var. Ve bir hedef ne kadar uzaksa siz ona o kadar bağlanıyorsunuz. Elinizdekilerin kıymetini biliyor ama çıtayı hep daha yükseklere koyuyorsunuz. Bu nedenle hayatınız mücadeleyle geçecek.

Hangi duygum daha yoğun?
Şefkat
Bir hırsıza dahi acıyabilecek şefkate sahipsiniz. Hemen hemen herkese yardım elinizi uzatabiliyor, özellikle arkadaşlarınızı asla yalnız bırakmıyorsunuz. En ufak bir can sıkıntısında sizin yanınıza koşmaları ve kendilerini size bırakmaları tamamen bu yüzden. Varlığınız insanlara huzur veriyor.

Nasıl bir evlilik yapacam?
Kalabalık
Kalabalık ve bu yüzden bir miktar stresli bir evlilik yapacağa benziyorsunuz. Çünkü aileyi, pek çok insanın içinde olduğu geniş bir ev duygusuna sahip olmayı arzuluyorsunuz. Bu nedenle evliliğiniz iki kişilik yaşanmayacak. Muhtemelen çok çocuk yapacak, geniş aile bireylerini de ihmal etmemek için elinizden geleni ardınıza koymayacaksınız. Yorulacaksınız, ama işte bu tatlı yorgunlukla geçip gidecek hayat.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!