Beko Servis Güvencesi

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Beko Servis Güvencesi

Sektörün en eski ve modern firmalarından biri olan firmamız, Bostancı Beko Servisi olarak yıllarını bu işe vermiş teknisyenlerimiz ile Bostancı semtinde ikamet eden Beko kullanıcıları için aynı gün içerisinde teknik servis hizmeti verebiliyor.

Beko marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı,fırın,ocak gibi tüm beyaz eşya cihazlarının onarımını eski ya da yeni ayrımı gözetmeksizin yapıyor,Bostancı şubemiz ile bölge ve civarına aynı gün içinde hizmet sunuyoruz. Beko beyaz eşya cihazlarınızla ilgili yaşadığınız tüm teknik sorunları bizimle paylaşarak aynı gün içinde çözüm bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Kombi kullanıcılarının en çok tercih ettiği markalardan biri olan Beko adına sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek için Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde servis faaliyeti gösteriyoruz.
İçerenköy Beko Servisi olarak servis ağımız içerisinde kalan İçerenköy mahallesine aynı gün içinde Beko servis hizmeti götürüyor ve eski ya da yeni farkı gözetmeksizin arızayı hallediyor,gerektiğinde yedek parça kullanarak hizmet veriyoruz.Beko marka cihazların onarımını yapan firmamız aynı zamanda Ataşehir-İçerenköy mevkiinde ikamet eden kullanıcılara da aynı gün içinde teknik servis hizmeti götürüyor. Beko cihazlarınızla ilgili yaşadığınız tüm teknik sorunlar için Beko Beyaz Eşya Servisi, Beko Kombi Servisi ve Beko Klima Servisi olarak üçe ayrılan servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz.
Sektörün en modern firmalarından biri olmakla beraber,beyaz eşya alanında yıllardır büyük bir özveri ile teknik servis hizmeti veren ,Kozyatağı Beko Servisi,,Kozyatağı bölgesinde ikamet eden Beko kullanıcılarını da unutmuyor ve onlara da yerinde tamir hizmeti sunuyor.Uzman tekniker kadrosu ile tüm sorunlara kalıcı çözümler sunabilen Beko marka beyaz eşya,kombi ve klima cihazları için bizi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek alabilirsiniz.
Garanti süresi dolmuş cihazlarınızı çöpe atmadan önce bizi bu durumdan haberdar ederek size sunacağımız 1 yıllık garanti süresi ile tamir yoluna giderek büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Söylememiz gerekir ki firmamız,küçük ev aletleri ve yazar kasa cihazları için tamir hizmeti vermiyor.Fakat bu tarz cihazlar için merkezi arayarak hizmet alabilirsiniz.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!