Bi kaç değişikliğe gittim blög

Bi kaç değişikliğe gittim blög

Yine saatlerce tema arayışım sonucunda biyere gelemeyeceğimi anladım ve bilgisayarımda kayıtlı olan SimpleFolio temasını bi inceleyeyim dedim. İnceledim. Güzel temaymış. Portfolyo sayfası falan mütüş. Belki kişisel bloglara gitmez ama ben sevdim keratayı. Güzel dizayn edilmiş. Renkler uyumlu aynı zamanda cufon’uda mevcut. Kafamı karıştıran bi kaç yeri var. Anasayfadaki posted yazısını bi türlü değiştiremedim. Nerede olduğunu bulamadım. İndex.php’de yok. Home.php’de de yok. (Şeytan alıp götürdü satamadan getirdi)mi dicez şimdi? Sidebarda reforma gittim yine. Bi kaç grafik ekledim. Twitter alanını düzenledim ama bitmedi sidebar.

Temanın ayarlarından logoyu kolayca değiştirebiliyorsun. Aynı zamanda favicon’uda… Bi kaç sayfa daha hazırladım ama sadace Ben Kim miyim? sayfasına yazabildim içeriğini girmediğim sayfalar Reklam ve Gizlilik sayfalarıdır. Sidebara 125×125 reklam alanları ekledim 6 tane. Aylık 20 TL’den satışa sunucam tüm grafik reklam alanlarımı. Neyse şimdi reklama girmeyelim. Nerde kalmıştık? Sayyacımı değiştirdim. Flash Counter diye bi site önerdiler iyinet’ten. Kullanıyorum bakalım sade küçük yer kaplamayan bişey. Ayrıca sayyac.com’dan daha iyi istatistik çıkarttığına dair çeşitli söylentiler var. Yazık sayyac ddos yiyor.

Anasayfa konu soluna Adsense Now eklentisi ile reklam ekledim. Başka bir reklam eklentisini daha kullandım o da Adman. İkiside güzel işler çıkarttılar. Adman’ı konu içine kullandım. Bağlantı birimi ve 234×60 reklam ekledim. Reklamları konu içine yaydı. Sevdim eklentiyi. Artık bu eklentileri diğer sitelerimde de kullanabilirim. Beden şimdilik bu kadar. Yaptığım diğer değişiklikleri yazarı. Hade çaçav.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!