Bimer Başvuruları ve Sorgulama Hizmeti

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Bimer Başvuruları ve Sorgulama Hizmeti

Başbakanlığa başvuruda bulunarak sorunlarınıza kısa yoldan çözüm bulabileceğiniz Bimer’den bir an önce yararlanmak mı istiyorsunuz? Başbakanlık uygulaması kapsamında bulunan bu sistem için kaymakamlık, valilik ve bakanlıkların tümünde halkla ilişkiler müracaat büroları oluşturularak sizlerin bu bürolara başvuruda bulunarak işlemlerinizin en çabuk şekilde işlevsellik kazanılması için mücadele edilmektedir.

Siz sadece başvurunuzu yapın ve gerisini yetkililere bırakın. Bimer başvuruları başvurunuzu yaptığınız kurumdaki bimer yetkilisi tarafından ilgili kurumlara iletilerek sorununuz için en kısa sürede çözüm üretilme işlemi gerçekleştirilmelidir. Bimer başvurunuzu yaptıktan sonra ilgili birim tarafından size geri bildirimde bulunulmaktadır. Geri bildirim gelip gelmediğini bimer yetkilisi kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile ilgili bilgilerden yararlanarak kontrol etmektedir. Vatandaşlar bimer sorgulama işlemini başbakanlık resmi sitesinden gerçekleşritebilmektedir.

Başvurum ne zaman değerlendirilir diye fazla düşünmenize gerek yoktur. Çünkü başvurularınız en kısa sürede çözüme kavuşturulsun diye böyle bir sistem geliştirildiği için zaman kaybı olmadan sonuca ulaşılabilmektedir.
Bimer hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için resmi sitesini veya bu konularda bilgiler veren sorgulama sitesini inceleyebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!