Bir acayipliktir gidiyorum

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Bir acayipliktir gidiyorum

Naber genç? Bilgisayarım şuanda acayip kasıyor ve acayip bir şekilde ısınıyor. Çok acayip, bildiğin gibi değil. Yaz günlerinden olsa gerek. Havalarda acayip sıcak. Bir acayipliktir gidiyoruz, sonumuz bi acayip olmaz inşallah. Bakalım konuda kaç kere acayip kelimesi kullanacam.

Bir deyim vardır. “Yazdan kalma gün” olarak millet kışın söyler. Yine bir acayipliktir ki “Kıştan kalma gün” literatürümüze henüz girmemiş. Mesela Ağustos’un ortasında balkanlardan gelen soğuk hava kütlesiyle neden savaşmıyoruz. Neden montlarımıza sarılmıyoruz? Acayip şekilde soğuk hava dalgalarına kapılmak istiyorum. Çok fazla bişey istmiyorum aslında. Acayip bir his ile Ağustos’ta kar yağmasını istiyorum.

Yeni aldığım Samsung Galaxy S2 ile acayip mutluyum. Google Play şeysinden kendime acayip acayip oyun ve programlar indirip ne olduğunu çözemeden kaldırıyorum. Çok fazla şey indirmek telefonu acayip bir şekilde yorar Ram’ini felan tüketir, şarjını yer bitirir. Bunların olmaması için ne yapıyoruz? Acayip acayip oyun ve programlar indirmiyoruz.

Geçen gün acayip bir şekilde hattım iptal oldu. Ama bu gerçekten acayip bir durum sayın okur. 5 6 yıldır hunharca kullandığım, deyim yerindeyse o*spu telefonu gibi olan hattım, hat sahibinin acayip bir şekilde hattı iptal etmesiyle son buldu. Müşteri hizmetlerini aradım. Adını hatırlayamadığım kankam ile 10 dakika kadar konuştuk. “Hattım aramıyo ne yapacaz kanka dedim” o da “hatta kalın” diyerek beni beklemeye aldı. Galiba başkasına sordu geldi. Bilemicem. Hattı ne taşıyabiliyom ne de kendi üzerime alabiliyom. G*t bibi ortada kalmak acayip bir durum sayın çekirdek yiyiciler.

Acayip bir şekilde bayi bayi hat aramaya çıktım. Aramaya çıktım ama tek bir bayiye girdim. O da Avea. Güzel bir paketi vardı. Kapıdan bakarken “İçerde yardımcı olalım” diye bir ses geldi. Girdim. Konuştuk ettik derken 30 TL’lik paketinden aldım. İçi acayip bir şekilde bana göre hazırlanmış hissini uyandırdı bende. Dedim “Sar abi” Yarım saat işlemler sürdü. Bi sürü param gitti ama olsun. Çatır çatır sınırsız internetini kullanabilmemin yanında 1000 sms ve 500 dk. heryöne bana acayip şekilde iyi geldi. Gerçi interneti biraz yavaş ama olsun. Nihayetinde benlik bir paket. Üzülerek yazıyorum ki, Avea yıkılan paket bana daha bi cazip gelmişti. Hat taşıyanlara özelmiş o kampanya. K*çınıza sokun yıkılan paketinizi.

İşte böyle blog. Bir gerçek kesit programının daha sonuna geldik. Okuyan okumayan herkes bacağımla muhatap olsun. Gelmiş geçmiş ve gelecek olan tüm bayram, özel gün resmi günleriniz şimdiden mubarek ve kutlu olsun. Kendinizi sevin. Sadece kendinizi sevin. Bencil olun. Başkasının üzerine hat almayın. Konuda kaç adet acayip kelimesi geçti sizce. Sayın bakalım ne çıkacak 🙂 Yazı bitti. Hade sende get gayri trafiğimi bitirme. CUT!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!