Bla bla bla blaaa

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Bla bla bla blaaa

Napann lan? Geçen hafta blogun admin paneline bişeyler sıkışmıştı açamıyordum. Bunu nasıl çözücem lan ben derkene aklıma google sörç geldi. Aradım taradım denilen herşeyin hepsini yaptım biri dışında. Onu da yapamadım çünkü sunucu dosyalarıyla ilgiliydi. Giremediğim için bişey yapamadım. Öööyle 1 hafta kadar sürünürken ne yaptım? Ne yapıcam tabi ki de Fringe dizisini izledim. 4. sezondayım mükellem bir dizi izlemeniz lazım sayın fantastik severler.

Blogta yine düzenlemelere gidicem. Farkettiysen resimlerin hepsini sildim. Konu içlerinde var ama onları da zamanla silerim diyorum. 1 aya kadar muhtemelen yeni TrendWP teması ile yoluma devam edicem. Kendileri TrendPortal temasının üst sürümü ve harika. Ustaca kodlanmış. Adamlar yapıyor aga. Adamların yeteneği anca bizim ağzımızı yoruyor. Olsun bea. Tema yapmamıza gerek yok. Zaten insanlar bizim istediğimize göre tema yapabiliyorlar.

Neyse gardaş. Demem odur ki yeni yayın döneminde durmak yok. Çok çalışıp bu sefer bi bok yemeyi düşünüyorum. Boyna yazı yazacak olmak beni sıkıntıya sokacak gibi duruyor ama bakalım hayırlısı. Kategorilerden tutun temasına kadar değişecek olan blog bu sefer de google’dan düşmezse bedava reklam vericem anasını satayım. Bu cümleyi gören ilk kişi bana ulaşırsa onun reklamını alabilirim 1 ay kadar sonra.

Yeni Trendwebportal temasını görmek için lütfen sitesine gidiniz. Eğer orda yoksa buraya bakabilirsiniz. Baktınız mı? Ne kadar güzel dimi? Evet bizde blogumla öyle düşündük ve ön sipariş fiyatı olan 50 liraya almış bulunduk. Almış bulunduk derken tema henüz elime geçmedi. Zaten tema henüz yapılmadı. CSS denen şey yapıldı sadece. Wp entegre şeysini de bu ay bitmeden yapabileceklerinden kuşkum yok.

İşte böyle blögcuk. Yine tersime denk gelmezse eğer yine genel blog havasına sokup hararetlendirmek istiyorum. Güncel haberlerden teknolojiden sosyal medyadan sık sık bahsetmeye çalışıcaz ama özümüzü kaybetmecepğxxi.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!