Blog?

Öncelikle blogumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz diyerek web dünyasının en klişe cümlesini yazmak isteriz. Bu blogta bi’dünya haber yazıp kendimizi harap etmek yerine, arada bir yaptığımız kutsal paylaşımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Blogun genel görünüşüyle ilgili bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Bu bilgiler zaman zaman güncelliğini yitireceği gibi, buraya hiç yazmamışız gibi de davranabiliriz.Blog sitemizin arayüzü Safir Tema tarafından yapılmıştır. Bu arayüzün ‘sadece’ depresan.net için yapıldığını düşünmeyiniz. Farklı platformlarda da kullanılabilir. İndirmek için Safir Tema’ya gidin.

İçeriğe dönecek olursak sayın ziyaretçi;

Teknoloji, internet kişisel, müzik, foto, video, dizi filmler hakkında atıp tutuyoruz. Eğleniyoruz 🙂

Şuanda 2 kişiyle bu dev siteyi çekip çeviriyoruz. Manyağa bağladık haberiniz yok.

Blogumumuzda an itibariyle 10  kategoride paylaşımlarda bulunuyoruz. Biz, daha ne kadar güncel olabiliriz derdine hiç düşmedik. Belirsiz aralıklarla girdiğimiz konuların sizler tarafından beğenilmesi kaygısını dahi hiç yaşamadık. Kafamıza göre takılmaya devam edeceğiz.

Blogumuzun yazar kadrosunda ciddi açıklar bulunmaktadır. Eliniz web’de yazmaya alışkınsa eğer hangi konularda yeteneğiniz varsa bize email atabilirsiniz. Sizlere olumlu ya da olumsuz ya da hiç cevap vermeyebiliriz. İçerik yöneticisi olmak istiyorsanız yukarıdaki iletişim linkinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yeni gelen yazarlar köpek gibi çalıştırılacak ve hiç bir ücret talep edemeyeceklerdir. Sonra hani nerde param demeyin.

Bize farklı konularda da yardımcı olmak istiyorsanız eğer yine yukarıdaki iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Son güncelleme: 14.08.2013

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.