Bugüne kadar kullandığım wordpress temalar part 1

Bugüne kadar kullandığım wordpress temalar part 1

Merhaba sayın insanoğlu. Bloga ne tür bir yazı yazsam diye hindi gibi düşünürken bu başlık geldi aklıma. Bu konuda şimdiye kadar kullandığım ve denediğim tüm wordpress temalarını bir bir sizlere aktaracağım. Lakin hatırlayabildiklerimi…

Ben maça gidiyom konuyu daha sonra güncellerim. Şimdilik çaçaw.
Güncelleme
Evet başlıyoruz. Hatırladığım kadarıyla blog üzerinde hunharca kullandığım tema gece gündüz teması. Bu temanın resmini konuya eklemek isterdim ama konu kasmasın diye eklemek istemiyorum. WordPress gece gündüz teması olarak google’dan şeyedebilirsiniz. Bu temayı kullanmamdaki amaç, temanın gerçektende gece ve gündüzü yansıtmasından dolayıydı. Sağlı sollu adam ve kadın resmi de çok şık duruyordu. Temanın kod yapısı eski olabilir. WordPress’inize zarar gelirse bunun sorumlusu bu lanet temadır. Depresif dönemlerimde kullandığım bu temayı indirmek için tıkırdatınız.

Şimdi de ikinci temamıza bi bakalım. Hangisini kullandığımı hatırlamadığım için ben oyumu spectrum temasından yana kullanıyorum. WordPress spectrum teması olarak aratırsanız bulabilirsiniz. Temanın acayip cezbedici bir turunculuğu bi maviliği bir yeşilliği vardı. Çok elit çok modern duruyordu. Sidebar olsun index tasarımı ve konu içi tasarımı olsun resmen gözlerimi doldurmuştu. Oyunda level atlamış gibi hissettirmişti. Neyse sayın okur wordpress spectrum temasını indirmek için tıkırdatınız.

Hatırladığım bir başka tema ise venth-tr teması. Türk bir tasarımcı programcı arkadaş tarafından yapılan bu tema tam bir kişisel blog teması. Temanın resimlerine bakmanız için yüce google emrinizde. Temanın kategoriye göre resim atama özelliği vardı. Gerçi orjinalinde bu özelliği kullanamıyordunuz. Fonksiyon yanlış kodlanmıştı ama biraz araştırma sonucunda bu özelliği tamir edebilmiştim. Beyaz tasarımıyla kullanılmayı hakeden bir tema olduğunu düşünüyorum. Temada bazı hatalar yok değil. Sidebar biileşenlerinde Türkçe karakter hataları mevcut. Kullanacaksanız eğer etraflıca elden geçirmeniz gerekiyor. Daha fazla uzatmadan wordpress venth-tr temasını buradan indirebilirsiniz diyerek konuya bir son verelim.

Hatırladığım temaları yazmaya devam edeceğim sayın insanoğlu. Hatta kalarak blogu nasıl pert ettiğimi okuyabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!