Bugüne kadar kullandığım wordpress temalar part 2

Bugüne kadar kullandığım wordpress temalar part 2

Hellö sayın okur. Temaların dayanılmaz cazibesine kapıldığım şu günlerde böyle bir konunun yarım kaldığını görünce içimdeki öküze çüş dedim ve konuya giriştim. Blög bünyesinde zaman zaman kullandığım temalar derlemesinin part 2’siyle başbaşa bırakıyorum sizi.

Hangi temaları yazdığımı diğer konudan bakayımda yanlışlık olmasın dimi? Şimdi diyosun içinden “aklında tutamadın mı iki temayı?” evet tutamadım, alzaymer başlangıcı olabilir. Neyse…

Biraz güncel gidecek olursam eğer trendwp eseri olan trendblog temasını yazabilirim. Temanın sosyal medya ile uyumu gözlerden kaçmazken zarif tasarımıda göz doldurur nitelikte. (bu nasıl bir cümle oldu lan?) Bileşen destekli olması, manşetli bir görünüme geçebilmesi falan benden tam not alan temalardandır.

Yine trendwp yapımı olan trendwebportal adlı, çok amaçlı, hunharca kullanılabilecek türde olan portal temasını da bir süre kullanmıştım. Kullanımı sırasında alınan bazı server hataları temadan kaynaklanmadığı için ve temacılarda bunu düzeltmediği için kullan at temalarımın arasına girmiş bulunuyor.

Adını doğru hatırlayamadığım bir adamın yaptığı bir başka tema olan plustürk temasını da denemiş bulunuyorum. Tema teknoloji ve genel yayına müsait bir temaydı. O zamanın wordpress teknolojisinin yetmediğini düşündüren bir temaydı. Ya ynlış kodlanmıştı ya da bu işlere ben yeni başladığımdan dolaaaayı tema hata vermişti ve o an ondan vazgeçtim. 2 yıldır görüşmüyoruz. Birbirimizi özlemedik.

Bir başka tema olan ve yine trendwp temalarından biri olan trendmulti temasıyla yazıya devam edelim. Görsel şölen olarak adlandırabileceğimiz bu tema aşırı sade yapısıyla göz dolduruyor gööz. Abartmış gibi olmadım inşallah? Genel bloglar için kullanılabilecek türde olan bu temayı kullanmadan ölmeyin.

Şimdiye kadar kullandığım wp temaları konusuna bir ara müzsait olunca bir ara bakacağım. Şimdilik esen kalın. CUT!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!