CASUS TELEFONLAR

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
CASUS TELEFONLAR

Rusya’dan ve İngiltere’den ithal edilen süresiz lisans ile tarafınıza sunulan casus telefonlar a sahip olmak artık çok kolay. Piyasadaki tüm telefon dinleme programlarının üzerinde yeteneklere sahip firmamızın ithal ettiği telefon dinleme programları hiçbir sorun yaşamadan anında istediğiniz kişiyi takip etme olanağı sağlıyor.
Birçok özelliği içerisinde barındıran telefon dinleme programları sayesinde tüm şüphelerinize son verin. Hazır casus telefonlar ile tanışın. Sevgilim beni aldatıyor mu, çocuklarım kimler ile görüşüyor, elemanlarım düzgün çalışıyor mu, ortağım hakkımda ne konuşuyor gibi aklınızı kurcalayan tüm sorulara telefon dinleme programları ile cevap bulacaksınız. İsterseniz internet sitemiz üzerinden hazır telefon dinleme programlarının yüklü olduğu telefonlardan bir tanesini alarak isterseniz de sadece programı satın alarak bu olağanüstü hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz. Programı kurmakta oldukça kolay sadece kurulum yapılacak telefonu iki dakikalığına elinize alıp size verilen internet adresine girerek programı indirmek yeterli olacak. Telefon dinleme programı sayesinde gelen ve giden aramaları dinleyebileceksiniz, tüm mesajları okuyabileceksiniz, gps üzerinden adres takibi yapabileceksiniz, telefon içerisinde bulunan tüm klasörlere erişebileceksiniz, kişinin bulunduğu ortamdaki tüm sesleri dinleyebileceksiniz. Tüm bunları yaparken programın kurulu olduğu telefonda hiçbir belirti olmayacak. Bunların yanında telefon dinleme programlarımız ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda yedi gün yirmi dört saat sizlere teknik destek veren uzman personel ekibimiz dilerseniz telefonla dilerseniz adresinize gelerek sizlere yardımcı olacak. Üstelik tüm bunların yanında ücretsiz kargo hizmetimiz ve kredi kartına vade farksız 12 taksit imkânlarımız bulunmaktadır.
İstediğiniz telefon dinleme programları sadece bir telefon kadar uzağınızda, yâda tek tıkla erişebileceğiniz internet sitemizde. Dilediğiniz an arkadaşlarımız telefon ile yâda yanınıza gelerek tüm bilgileri sizler ile paylaşmaya hazır olacaklar. Kuşkusuz, şüphesiz günler için bizi tercih edin.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!