Çekmeköy Bosch ve Arçelik Servis Hizmetleri

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Çekmeköy Bosch ve Arçelik Servis Hizmetleri

Beyaz eşya alırken ileride servis hizmetleri alma konusunda sorun yaşamak istemiyorsanız, yaygın servis ağı bulunan markaların ürünlerini tercih etmelisiniz. Ülkemizin en eski ve yerli markası olan bosch ve arçelik ürünleri dayanıklılıkları, teknolojik üstünlükleri ve zevkli tasarımlarıyla çok tercih ediliyor ama tüm yurda yayılmış servis ağıyla da satışlarının artmasını sağlıyor. Ülkemizin neresine giderseniz gidin bu ürünlerin servis hizmetlerini bulacaksınız. Çekmeköy bosch servisi firması olarak biz de bölgemizdeki bosch ürünlerinin bakım ve tamirlerini yaparak kullanıcıların ürünlerini kesintisiz kullanmalarına yardımcı oluyoruz.

Modern dünyada beyaz eşya servis hizmetlerinin önemi çok daha fazla artmış bulunuyor. Çünkü artık evlerde bütün işler bu teknolojik ürünlere bağımlı olarak yapılıyor ve bu ürünlerden biri arızalandığında da evlerde yaşam alt üst oluyor, sıkıntılı günler yaşanıyor. Artık arıza yapan ürünü alıp mahallemizdeki tamirciye götürme şansımız yok. Çünkü artık mahalle tamircisi de kalmamıştır. Profesyonel firmalar yerinde servis hizmeti veriyor ve sizi tamirci arama sıkıntısından kurtarıyor.

Firmamız deneyimli ve eğitimli personeli, tam donanımlı servis araçlarıyla profesyonel servis hizmeti veriyor. Firmamız arçelik ürünlerinin de bakım ve onarımları yapıyor. Bölgemizde her gün binlerce arçelik kullanıcısı çekmeköy arçelik servisi firması olarak bizi arıyor ve arıza kaydı yaptırıyor. Çağrı merkezimize gelen tüm arıza bildirimleri müşteri temsilcilerimiz tarafından servis ekibimize iletiliyor ve servis ekibimiz de aynı gün içinde size gelerek arızayı tamir ediyor. Servis ekibimiz yaptığı işlemler için size firmamızın bir yıllık garantisini de veriyor.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızda bir arıza oluştuğunda siz hiçbir şekilde müdahale etmemelisiniz. Aksi halde cihazınıza zarar verir arızanın daha da büyümesine neden olursunuz. Arçelik servisi adresimizde hangi arıza durumunda ne yapmanız gerektiğini ve iletişim bilgilerimizi bulacaksınız. Bazen küçük ihmaller nedeniyle cihazınız çalışmayabilir. Cihazınızın fişi prizden çıkmış olabilir, çalışma düğmesine doğru basmamış olabilirsiniz. Sitemizde bu küçük ihmaller konusunda uyarılacaksınız. Ancak bu uyarılara rağmen cihazını çalışmıyorsa siz kesinlikle müdahale etmeyecek ve bizi arayacaksınız. Servis ekibimiz en kısa sürede sorunu çözecektir. Firmamız kaliteli ve hızlı hizmetlerini en uygun fiyatlarla veriyor ve sizlere kredi kartıyla ödeme kolaylığı da sağlıyor.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!