Çelik Raf Sistemleri

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Çelik Raf Sistemleri

Arşivleme ve depolama ihtiyacı olan iş yerlerinde çeşitli raf sistemleri kullanılmaktadır. Ancak sağlamlığı, pratik kullanım özellikleri ve ekonomik oluşuyla çelik raf sistemleri en çok tercih edilen sistemlerdir. Çelik raflar sağlam ve dayanıklı olma özellikleriyle uzun yıllar işletmelerin arşivleme ihtiyaçlarını sorunsuz olarak karşılar. Dış etkenlere, doğal afetlere karşı malzemelerin en iyi şekilde korunmasını sağlar. Çelik raf sistemleri arşiv ve depolama alanlarında arzu ettiğiniz düzeni de sağlamaktadır. Tüm arşivlenecek evrak ve malzemelerinizi çelik raflara yerleştirerek bir düzen sağlayacak ve aradığınız evrak ya da malzemeyi kolayca bulacaksınız. Bu da işlerin aksamadan devam etmesini sağlayacaktır.

Çelik raflar arşiv alanlarında dağınıklığı engellerken alan tasarrufu da sağlamaktadır. Malzemeler raflara yerleştirilerek alanda rahat bir çalışma ve dolaşma imkânı yaratılmaktadır. Alanın en verimli şekilde değerlendirileceği ve daha fazla malzemenin raflara yerleştirileceği raf sistemleri için alanın ölçülerinin doğru alınması ve alanın yapısının incelenmesi gerekir. Ceylan çelik firması olarak raf sistemleri taleplerinde öncelikle ölçüm çalışması yapıyoruz ve alana en uygun ölçülerdeki raf sistemlerini tasarlıyoruz. Alınan ölçülere göre de modern tesislerimizde imalata geçiyoruz.

İmalatı tamamlanan raf sisteminin montajını da en kısa sürede yapıyoruz. Raf yüksekliği, raf tablasının derinliği ve genişliği işletmenin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ölçülerde olmaktadır. Çelik raflar suya ve neme karşı da dayanıklıdır ve paslanmazlar. Böylece raflardaki ürünler de zarar görmez. Firmamız tasarım, üretim ve montaj çalışmalarıyla çelik raf sistemleri firmaları arasında önde gelen firmalardan biridir. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız rafları yıllarca kullanabileceksiniz. Çelik rafların standart rengi gri olsa da talep edilirse farklı renklerle de üretilebilir. Boyama işleminde elektrostatik toz boya kullanmaktayız.

Çelik raflar ekonomik özellikleriyle de çok tercih edilir. Diğer raf sistemlerine göre çok daha uygun fiyatlarla üretilmektedir. Firmamız istanbul içi siparişlerde nakliye ücreti de almıyor. Her bütçeye uygun fiyatlarımızla tüm iş yerlerinin raf sistemi ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız. Ayrıca taksitli ödeme seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Ofislerde, mağazalarda, dükkânlarda, resmi ve özel kuruluşlarda çelik raf sistemleri malzemelerin düzenli olarak saklanması için en iyi çözüm olmaktadır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!