Çinliler aslında Japon’muş

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Çinliler aslında Japon’muş

Bakkal Osman’dan alınan bir son dakika haberi ile karşınızdayız sevgili Depresan Haber okuyucuları. Bu haberimiz Çin Halk Cumhuriyeti ile ilgilidir. Yıllardır “Sizler Çinli’siniz” diyerek kandırdıkları Çinliler’in, tapınaklarında yazan Çinçe yazılar, İsveçli bilimadamlarını ve Norveç’li balıkçıları şoke etti. Bu araştırmaya Zurih Üniversitesi de katılarak voltranı oluşturmuş oldular. Gelelim haberimiz detaylarına…

Tapınakta yazılan yazıların tamamen saçmalık olduğunu düşünenler olduğunu İngiltere’de ki bir roman yazarı dile getirmişti.  Yazıların ilk kullanılan Çince harflerden oluştuğunu söyleyen Bakkal Osman, yazılan ve çizilenlerin bir yanlış anlamadan ibaret olduğunu Sn. Vladimir Potin’e söylemiştir. Sn. Vladimir Potin ise “Bu olayların nasıl geliştiği ile ilgili hiç bir fikrim yok” diyerek, Nikaragua halkını tepkisini çektiği, Alman porno dergisi Almporn’da geniş yer edinmişti.

Japon’lar tepkili: “Bizler hiç bir zaman Çinli olmadık. Çinli’lerde Japon!” adlı pankartlarla maldiv adalarında tam tur dönen bisiklerlilere zor anlar yaşattılar.

Bisikletliler de tepkili: Böyle bir protestonun neden Japonya’da ya da Çin’de yapılmadığını soran Maldiv’li bisikletçilere halk isyan bayrağını çekerek, Finlandiya’da linç girişiminde bulundular.

Finlandiyalı’lar da tepkili: “Bizler linç girişimini Maldiv’lere yapmayı planlıyorduk, bu karar aniden verilmiş ve düşünülmeden yapılan bir girişimdi” diyerek ulusal mahkemeye çıkmamak için AİHM’ne ulusal mahkemeyi şikayet etmişlerdir. Dava Rusya’da halen devam etmektedir. Bakalım bu 56 yıllık mahkemeyi kim kazanacak?

Bu soruların cevapları daha uzun yıllar gündemimizi meşgul edecek gibi görünüyor sevgili Depresan Haber okuyucuları. Konuyla ilgili her türlü gelişmeyi yine bu kanal aracılığı ile sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bizi okumaya devam edin…

Depresan Haber Ajansı


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!