Crysis 2’m oldu ^^

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
Crysis 2’m oldu ^^

Günlerin verdiği doyumsuzlukla daldım isohunt.com’a. Hunharca veritabanını karıştırdım. Saniyelerce aradığı crysis 2’yi sonunda çıkarmıştı veritabanından. Torrent doyasını bilgisayarıma ışık hızıyla indirdim ve akabinde utorrentimi yani suç ortaklarımdan birisini işin içine dahil ettim. Pek te iyi ettim. Çok iyi ettim.

Toplamda 5 saatte indirdiğim oyun, bana ilk golünü atarak nanik yapma teşebbüsünde bulundu ama, ben bu naniği yemedim. Üstüne gidince crack dosyalarım ‘tamam ağbi bi daha olmaz’ der gibi bakıyordu… Oyunu diğer suç ortağım daemon tool’suma yükledikten sonra bendeki heyecan varya offlayyn off. Neyse ki daemon tools’la oyunu açtım kurdum, zannetmiştim. Kısa yoluna tıkladığımda serial istiyordu. Ben de gittim oyunu crack yaptım. Sustu kaldı öööööööyle döt gibi ortada kaldı koskoca crytek firması… Ama Cevat Yerli’yi bi yandan da kınadım. Neden Newyork’ta geçiyor konu? Neden enfes Türkiye’min envai çeşit şehirlerinde oynanmıyordu bu oyun. Bu ve buna benzer konuları sorup dururken kendime, bi bakmışım ki oyunun derinliklerindeyim. Evet evet derinliklerdeyim. Yer altından ilerliyordum. Düşmanı gördüm ve oyundaki o sibersonik ses bana dedi ki ‘E’ye bas’ bastım ve birde ne göreyim? pardon, ne göremiyim? Kaybolmuştum maksimum güvenlik adı altında.

Usul usul kurbanın yanına yaklaşırken, oyun bana ‘V’ye bas dedi. Bastım ve adamın gırtlağına amaçsızca pıçaaaa soktum. Oyunun beğenmediğim bir yönüde yapay zekanın olmadığıdır. Uzaktan 2 askere ateş ederken, normal şartlarda biri ölür, diğeri de ateşin nereden geldiğini bulmak için siper alır, saklanır veya kaçar. Ama o 2. kişi mal gibi sabit bekliyor. ‘Gell anam vur beni’ diyor resmen… İşin özü bu arkadaşlar. Bu oyunu alın, indirin, bişeyler yapın ama mutlaka oynayın. Fazla zor bi oyun değil aslında. Acaip basite indirgemişler. Oyunu bitirdikten sonra, oyunun multiplayerini indirip bi güzel oynamak, bana büyük zevk verecek.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!