Dinleniyor Muyuz?

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
Dinleniyor Muyuz?

Telefon dinleme, kendi cep telefonunuz ile karşı tarafın telefonu arasında bağlantı kurmanız sonucunda oluşan bir tür takip sistemidir. Kişinin aklına takılan sorulara cevap bulması için hedef olarak seçmiş olduğu kişinin telefonuna bu yazılım yüklü programı indirerek programı kurmuş olur. Çok basit bir işlem sonucunda kullanıma hazır olan dinleme programı sizin yönlendirmeleriniz ile birlikte karşı tarafın haberi olmadan çalışmaya başlayacaktır.
Aslında eskidenolsa kullanılması insanlar tarafından pek hoş karşılanmayan bu program şimdilerde teknolojinin gelişmesiyle birlikte herkes tarafından kullanılan bir yazılım haline gelmiştir. Programın düzgün ve sorunsuz bir şekilde çalışması için karşı tarafın sürekli kullanmış olduğu cep telefonuna bu programı yüklemek gerekir. Bu yazılımın içerisinde yer alan birbirinden çeşit özelliklerin olması da insanlar tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Ortam dinleme, yer tespit etme, gelen ve giden mesajların birer kopyasını da dinleyen kişiye iletme ve telefon dinleme gibi daha birçok özelliğin bulunduğu bu programı çalıştırmak için sizin tek bir tuşa basmanız ile istediğiniz özelliği kullanmanızı sağlayacaktır.
Programı karşı tarafın telefonuna yüklediğiniz andan itibaren o kişinin telefonunun arka ekranında sessiz bir şekilde çalıştığı için dinlenen kişi tarafından asla dinlendiği anlaşılmaz. İsterseniz karşı tarafa gelen telefon konuşmasına katılıp konuşulanlara canlı şahit olabilirsiniz. Canlı şahit olabilmeniz için size bildirim geldiğinde telefonu açmanız yeterli olacaktır. Kişisel olarak günün her saatinde müsait olma imkanı olmadığı için ise ikinci yöntem devreye girmektedir. İsterseniz de konuşmaları kayıt altına aldıktan sonra mailinize gelen ses kaydını başka bir zaman da dinleme olanağı bulursunuz. Dinleme zamanı ve mekanı size kalmış bir şekilde tüm verileri kontrol edebilirsiniz. Hayatınızda ters giden veya endişeye düşüren durumlar ortam dinlemesi ile son bulacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!