Dosya Dolabı Modelleri

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Dosya Dolabı Modelleri

 

İş yerlerinde verimli çalışma ortamının yaratılması, işin niteliğine uygun doğru eşyaların seçilmesiyle mümkündür. Ofislerde ve işletmelerin, kurumların idari bölümlerinde kullanılan dosya dolapları da işleri düzene sokan önemli eşyalardır. Ofiste yapılan işlem evrakları, saklanması gereken bilgiler dosyalara konarak dolaplarda saklanır. Tekrar ihtiyaç duyulduğunda da buradan alınarak kullanılır. Tabi dosyaların dolaplarda belli bir düzen içinde olması gerekir. Bunu da dosya dolabının içyapısı sağlar. İşin ve dolaba konulacak malzemenin niteliğine uygun raf sistemi dosyaların düzeli yerleştirilmesini sağlar. Bu ihtiyaçları en iyi karşılayabilmesi için farklı modellerde dosya dolabı imal edilmektedir.

Dosya dolabı imalatı yapan firmalar arasında ceylan çelik firması olarak önemli bir yere sahibiz. Her tür ihtiyaca cevap verebilen fonksiyonel dolap modellerimizle müşterilerimizi memnun ediyor, onların işlerinin kolaylaşmasını sağlıyoruz. Dolaplarla ofisler ve iş yerleri son derece düzenli ve temiz bir görünüme kavuşuyor. Çalışalar evraklarını güvenle saklayabiliyor, aradıklarında da kolayca ulaşabiliyor. Böylece işler hiç aksamadan hızlı bir şekilde devam ediyor, zaman kaybı yaşanmıyor.

Firmamızın dosya dolabı modelleri zengin seçeneklere sahiptir. Tam kapalı, yarım kapalı, iki kapaklı, tek kapılı, cam kapılı, tekli, ikili, dörtlü gibi çok çeşitli modeller üretiyoruz. Tüm dosya dolaplarında 0,8 mm kalınlıkta kaliteli sac kullanıyoruz. Elektrostatik toz boya ile dilediğiniz renklerde dolap imal ediyoruz. En çok tercih edilen renkler ise genellikle siyah, beyaz ve gri oluyor. Gerek renkleri ve gerekse modelleriyle yaptığımız dosya dolapları ofisinizde farklılık yaratacak ve ofis dekorasyonunun daha da şık olmasını sağlayacaktır. Şık, modern ve işlevsel dolap modellerimizi görmeden karar vermeyiniz.

Mevcut modellerden farklı dolap istiyorsanız size özel tasarımlarla da dosya dolabı hazırlayabiliriz. Bunun için elemanımız adresinize gelerek ofisinizi inceleyecek ve dekorasyona en uygun, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak modeli tasarlayacaktır. Kaliteden ödün vermeden imalat yapan firmamız fiyatlarıyla da sektörün öne gelen firmasıdır. Dolap almadan önce firmaların fiyatlarını karşılaştırınız. Burada en uygun fiyatların firmamızda olduğunu göreceksiniz. Kredi kartıyla taksitli ödeme seçeneklerimiz de bulunuyor. Toplu alımlarda ise özel fiyat uygulaması da yapıyoruz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!