Dövüş Kulübü Sevenlere Müjde!

Dövüş Kulübü Sevenlere Müjde!

Harika bir haberi hemen sizinle paylaşayım. Efsane Dövüş Kulübü filminin 2.si geliyor! Film olarak mı orası bilinmez tabii. Ama yazar, ilk kitabın 10 yıl sonrasını anlatacağı bir çizgi roman yazacağını duyurdu.

Resmi Twitter adresinden “Bir sonraki tweet’teki büyük haberlere hazır mısınız?” diyerek takipçilerini meraklandırdıktan sonra büyük haberi verdi. 1996 yılında yazdığı kitap ile herkesin takdirini kazanıp kitabı bir fenomene dönüşmüşken bu devam hikayesi kim bilir nasıl olacak. 2015 yılında çıkacağı ile ilgili söylentiler şimdiden etrafta dolaşıyor.

Bu devam çizgi romanı da film haline getirilir mi diye düşünmeden edemiyorum ama büyük ihtimalle film haline getirmeyi düşüneceklerdir. Hikayede olacaklar ise şöyle anlatılıyor: Marla olağan evlilik hayatından sıkılmış bir vaziyette bulunacak. Tyler tekrar ortaya çıkmaya hazırlanacak ve çocukların kaçırılmasıyla birlikte hikaye çok daha heyecanlı bir hal alacak. Umarım bu hikayeyle de bizi etkilemeyi başarır. Zaten harika bir yazar olduğunu kanıtlamış durumda. Diğer kitaplarını da okumanızı tavsiye ederim. Gerçekten anlatımı ile insanı büyülüyor. Yani en azından beni.


Pemra Yılmaz

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!