Dünya Savaşı Z Yorumlar

Dünya Savaşı Z Yorumlar

Sonbaharda aylarının gelmesiyle havalar soğudu ve artık dışarıda vakit geçirmek yerine evde ya da sinemalarda vakit geçirmenin zamanı geldi. Her zaman sinemaya gitmeye fırsat ve maddi açıdan olanak bulamayanların tercihi evde bilgisayarından film izlemek oluyor.

Sizlere geçtiğimiz ay vizyonda olan baş rolünü Brad Pitt’in canlandırdığı Dünyalar Savaşı Z filmi hakkında kısaca bilgi vereceğiz ve sonrasında dilerseniz bu filmi internetten üzretsiz izleyebileceksiniz. Dünyalar savaşı z sizlere aksiyon dolu gerilimli dakikalar yaşatacak baş yapıt diyebileceğimiz filmlerden bir tanesi. Çin kaynaklı bir zombi virüsü hızla yayılmakta ve tüm dünyayı ele geçirmektedir. Virüsün tüm dünyaya yayılması dünyanın sonunun gelmesi demektir. Bakalım filmdeki kahramalar bu olayı engelleyebilecek ve tüm insanların zombi olmasının önüne geçebilecek mi?  Şuana kadar izlediğiniz tüm zombi filmlerinden farklılıkları bulunan ve sıradışı bir film olan dünya savaşı z filmini izlerken gerilim, korku ve heyecan duygularını bir arada yaşayacaksınız.

Brad Pitt’in bu harika eseri dünya savaşı z izlemek için film izleme sitemiz filmvie.com sayfamızı ziyaret edebilir ve kesintisiz film izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Filmin Türkçe dublajlı hali,  full hd verisyonu ve alt yazılı verisyonunu sitemizden izleyebilirsiniz.  Filmi full hd izlemek için  dünya savaşı z full hd izle linkine veya altyazılı izlemek için dünya savaşı z altyazılı izle linkine tıklamanız yeterlidir.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!