Edepsiz bir blog olabilirmiyim?

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Edepsiz bir blog olabilirmiyim?

Bazı fotoğraflar görüyorum nette. Adriana Lima filan. Bunların fotoğraflarını blogta yayınlamayı düşünüyorum. “Bunlar insansa Hilal Cebeci ney?” diyesim geliyor. 7/24 twitterda takılıyor bu kadın. Ulan hiç mi konserin, extran, ne biliyim küçük bar konserleri falan yok?

Bu karı nerden kazanıyor anlamış değilim. Bildiğim üzere twitterda takipçi kasarak para kazanılmıyor. Neyse bu da onun gelir modeli olsa gerek. Bizi ilgilendirmez. Şuan ki konumuz ağzımızdan şapur şupur salya akıtan tam donanımlı kız insanları. Bunları Allah nasıl yaratıyor böyle yahu. Çok abartmışsın, burdan söylemek isterim.

Bu kadar kusursuz hatlara sahip olmak için insan neler neler çekiyordur. Adriana Lima ile aynı karede olmak bile biz erkeklere dayanılmaz zevkler verebiliyor. Bunu anlatamam yaşamamız lazım. Gelirse yaşarız. Herneyse.

Asıl değinecek olduğum kız insanı, fakir bir ailenin çocuğu idi. Ama bu kız insanını alışveriş yaparken gören birisi hemen saflarına çekmiş kızı. Kızın adı Catalina Otalvaro. Kolombiyalı ve 19 yaşında olan bu kızı Adriana Lima’nın veliahtı olarak gösteriyorlar. Şimdiden dünyaca ünlü markalarla çalışan bu kızın resimlerini nette aramayın diye bloga ekledim. Buyrun sizde bakın

Catalina Otalvaro

Catalina Otalvaro

Catalina Otalvaro

Catalina Otalvaro

Catalina Otalvaro

Catalina Otalvaro


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!