EN ÇOK OYNANAN OYUNLAR

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
EN ÇOK OYNANAN OYUNLAR

                Günümüzde büyük küçük herkesi ekran başına kilitleyen oyunlar geliştirilmiş bulunmaktadır. Bu oyunlar eskisi gibi sadece küçüklere değil yetişkinlere de hitap eden oyunlardır. Etrafımıza baktığımızda herkes akıllı telefonu ile ya da tablet ve bilgisayarı ile oyun oynamaktadır. Bu oyunların en çok takip edilenlerden en çok oynananlarından biri olan friv oyunu olmaktadır.

Friv oyunları; web tabanlı oyunlar olup sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu oyunu oynayabilmeniz için sizden herhangi bir üyelik ya da ücret talep etmiyoruz. Bu oyun ailelerin genel itibari ile çocuklarına gönül rahatlığıyla oynattığı  bir oyun olup hiç bir zararlı içerik bulunmamaktadır. Bu anlamdaBrezilya’da friv boş zamanı eğlenceli bir şekilde geçirmek anlamına gelmektedir. Bu bakımdan bu oyun anlamı doğrultusunda geliştirilmiş bulunmaktadır.

3

Günümüzde artık video oyunlarını oynamak için bir servet harcamaya gerek yok bu bakımdan bakıldığında bundan birkaç sene önce bir video oyunu almak en az 200 tl ye mal olmakta iken sitemiz sizlere bu eğlenceli oyunu ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Oyun özelliği ile herhangi bir indirme işlemi ya da oyunu oynayabilmek için herhangi bir ek program indirmenize gerek  duymamaktadır. Sitemiz sayesinde oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet ve bilgisayar ya da tablet. İşte tüm dünyada oynanan ve oynayanları gülmekten kırdıran eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak olan bu oyun sizlere bu kadar yakın.

Oyun birçok web tabanlı geliştirilmiş oyundan farklı olarak bağımlılık yapmamaktadır. Bu anlamda sizlerin ve çocuklarınızın psikolojisini kesinlikle olumsuz yönde etkilemeyecek olan bu oyunu sizde tecrübe ettikten sonra ne kadar rahatladığınızı ve stres attığınızı göreceksiniz.

Siz de çocuklarınızın şiddet içerikli ya da başka zararlı içerikleri barındıran oyunlardan uzak durmasını istiyor sadece onun rahatlaması için güvenilir bir oyun istiyorsanız bu anlamda yeni geliştirilen ve dünya çapında tercih edilmekte olan bu oyunu tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda üretilen web tabanlı video oyunlar hem eskisi gibi maddi bir karşılık gerektirmemekte hemde bu anlamda uzman kişilerce hazırlanmış olduğundan zarar verici değil geliştirici yönleri bulunmaktadır.

 

En güzel ve en çok oynanan oyunların kısayolu: Oyunkolu.com


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!