En güzel flash oyunlar

Kategori: Genel - Yorum Yazın
En güzel flash oyunlar

İnternette gezerken bazen ne yapacağımızı bilemeyiz. Bir amacınız olmaksızın sosyal ağlarda geziyoruz. Bu sizi tatmin etmez çoğu zaman. Başka şeyler arayışına gireriz. Eğlenceli, daha eğlenceli bişeyler ararız. Bizi eğlendirecek en güzel oyunları oynayabileceğimiz flash oyunlardan oluşan siteler bulunmakta. Bu flash oyun sitelerinde birbirinden harika ve sürükleyici türlerden oluşan oyunlara bakmaya başlarız. Sadece internet bağlantısı ve tarayıcı ile oynanan bu ufak oyunlar çok eğlenceli oluyor, başından kalkmak istemiyoruz. Bazı flash oyunlar bizi o kadar çok etkiler ki sürekli onları oynamayı isteriz. Bu yazımda bazı flash oyunları tanıtacağım. Bu oyunlar flash oyunlar arasında en iyileri…

Kendime bir tane flash oyunlardan oynayabileceğim site seçtim. Flash oyunlardan oynamak için ideal sitelerden birisidir. İlk oynayacağım flash oyunum Friv kategorisine ait. Bu kategoride onlarca oyunu oynayabilirsiniz. Friv oyunu serisine yine bir önceki linkten ulaşabilirsiniz. En sevdiğim Friv oyunu Friv 5’tir. Küçük ninja ile altınları toplamak çok zevkli oluyor. Friv serisinde çok hoş oyunlar bulunmakta. Oyunları nasıl oynayacağınıza dair bilgileri oyunun bulunduğu sayfadan görebilirsiniz. Zamanınız var ise bu oyunu mutlaka oynamalısınız.

İkinci oynayacağım oyunun başında ise savaş oyunları geliyor. Yandaki linkten flash savaş oyunlarını oynayabilirsiniz. Benim en sevdiğim flash savaş oyunu kuşkusuz ki Metal Slug. Çocukluğumdan beridir her canım sıkıldığında oynadığım oyundur. Bilgisayarlarda profesyonel grafiklerle oynayabilirsiniz bu oyunu. Bunlarla hiç uğraşamam diyorsanız bu oyunun tam size göre olduğunu söylememe gerek yok sanırım 🙂 Oyunun nasıl oynandığını sayfanın alt bölümlerinde görebilirsiniz.

Ben fantastik severliliğimle bilinen biriyim. Uçuk kaçık fikirlerle gelebiliyorum bazen. Olsun. Hayal etmek güzel bişeydir. Fantastik flash oyunlardan oynayabileceğimiz en iyi oyunlardan birisi de ben10 oyunu. Bu oyunda kahramanımız çeşitli maceralara yelken açıyor. Ben10 oyunlarını bir kaç kelime önce yazdığım bağlantıya tıklayarak oynayabilirsiniz.

Burada bahsedilen oyunlar sadece benim severek oynadığım oyunlardır. Herkesin sevmesini elbette bekleyemem ama yukarıdaki oyunları sitelerden oynayabilirsiniz. İyi oyunlar, iyi eğlenceler dilerim efenim.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!