En Güzel Oyunların Buluşma Noktası

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
En Güzel Oyunların Buluşma Noktası

Günümüzde oyun sitelerinin sayısı sürekli artmaktadır. Ancak bu oyun sitelerinin birçoğu farklı amaçlara sahiptir. Oyunculara oyun zevki yaşatmanın aksine tam tersi oyuncuların reklamlar ile boğuşmasına sebep olmaktadırlar. Bunun nedeni de bu tarz platformların en büyük amacının para kazanmak olmasıdır.

Kendisine vazgeçilmez bir oyun sitesi bulmak isteyenlerin işinin zor olduğu bu dönemde, sizlere beğeneceğinizin garantisini verdiğimiz bir oyun platformundan bahsedeceğiz. Özellikle küçük çocukların başından kalkamadığı OyunHane.gen.tr adresinde bulunan yüzlerce oyundan dilediğinizi seçebilir ve eğlendiğinizin farkına varabilirsiniz.

OyunHane’nin diğer sitelerden farklarına gelirsek; içerisinde reklam içermez, oyuncuları reklamlara boğmaz ve tuzak linkler ile insanları uğraştırmaz. Bunun yanında sitenin içeriği de hayli zengindir. Özellikle en güzel oyunları içinde barındırması ve bu oyunların özenle seçilmesi ile diğer oyun sitelerinden birkaç adım önde olan OyunHane, gündemde popüler olan konular hakkında yayınladığı oyunları ile ziyaretçilerin akıllarında yer etmeyi kolaylaştırmaktadır.

Bu oyunlardan en çok beğenilen ve oynanan oyun PSY Gangnam Tokat atma oyunudur. Oyunda 20 saniye içinde PSY’ye maksimum tokatı atmaya çalışıyorsunuz. Dünyanın sevgilisi PSY sizden tokat yediğinde şekilden şekile girmekte ve oyun oynayanlar için keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Bir başka popüler oyun da çocukların severek izlediği çizgi film olan Şirinlerin şirin kahramanlarının içinde bulunduğu “Şirineyi Kurtar” isimli oyun. Oyunda kötü adam gargamel şirinlerin peşine düşüyor ve Şirineyi kaçırıyor. Göreviniz Şirineyi kurtarmak. Yine oynarken büyük zevk alacağınız bu oyunun yanında, en güzel oyunlar arasından seçilmiş yüzlerce oyun daha OyunHanede insanların hizmetinde.

Üstelik daha önceden hangi oyunu oynadığınızı unutmamanız için Favori Oyunlarınızı düzenleyebilir ve sevdiğiniz oyunları “Favorilerime Ekle” menüsü ile listenize ekleyebilirsiniz. Bu ve daha birçok gelişmiş özellikleri ile hizmetinizde olan OyunHane.gen.tr adresine uğramadan oyun oynamamanızı tavsiye ederiz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!