En Güzel Şarkı Sözlerinin Bulunduğu Geniş Arşiv

En Güzel Şarkı Sözlerinin Bulunduğu Geniş Arşiv

Türkiye’nin en geniş müzik veritabanı ile karşınızdayız. Bu veritabanı ile istediğiniz her çeşit müzik deneyimi elde edeceksiniz. Bu büyük müzik deposunda neler bulabilirsiniz ?

  • İşte bulabilecekleriniz ; En iyi hit şarkılar, yabancı hitler, yerli hitler, en popüler şarkılar, şarkı sözleri , top 10 listeleri, dünyayı sallayan şarkılar, 2014 yılının hit şarkıları, 2014 en iyi şarkılar, albüm ve kısa bilgiler, en iyi albümler, unutulmaz şarkılar, romantik şarkılar, arabesk şarkılar, fantezi müzik, en iyi pop şarkılar, caz müzik, rock müzik, Türk sanat müziği, Türk halk müziği, anlamlı şarkılar, enerjik şarkılar, elektro müzik, slow şarkılar, hit şarkılar ve aklınıza gelebilecek her şey…

Şarkı sözleri akıldan çıkmayan arkadaşlardır. Duyduğunuz ve hoşunuza giden şarkıların sözlerini, çok sessiz ortamlarda sürekli aklınızdan geçirir, besteyi aklınızda çalarsınız, sözler istemsiz olarak dudaklardan dökülür. Bazen iş yerinde veya herhangi sessiz bir ortamda kulaklık takar sevdiğiniz şarkıları dinlemek istersiniz. Fakat bazen bunun için zaman ayırmanız gerekir. Zamanınızı aradığınız şarkıları aramakla geçirmek yerine, bizimle buluşup dilediğiniz şarkıları kolayca dinleyebilirsiniz. Bu sayede zamanınızı harcamadan müziksiz kalmadan günlük yaşama devam edebilirsiniz.

Şarkı sözleri kimi zaman ölümsüzdür. En büyük üstatlar öyle eserler yaratmıştır ki, kendileri topraktan bir parça olsalar da, kalemlerinden dökülen sözler ölümsüzleşmiştir. Her şarkı söylendiğinde sahibi de hatırlanmış ve yaşatılmış olur. Yıllar önce kaybettiğimiz büyük ustalar halen dudaklarda mırıldanmalar ile yaşamaya devam ediyor. Günümüz müzik türlerinin duygulara yetersiz kaldığı anlarda unutulmaz eserler alternatif olarak ortaya çıkar. İşte yarattığımız müzik arşivi ile duygularınızı ifade edecek her çeşit türe  ulaşabilir, gününüzü hareketlendirebilir veya sakinleştirebilirsiniz.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!