En meraklı halimle yazıyorum

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
En meraklı halimle yazıyorum

Selam olsun tüm kainata. Paralel evrendekilere de selam. Walter’a, Peter’a Liv’e de selam. Hepinize ameke. Aklımı karıştıran ve düşünürken bu nasıl oluyor lan diye kendi kendimi yerken, aynı zamanda bu soruların hiç bir zaman cevabının olmadığını bilerek öleceğimi bilmem beni daha çok meraklandırıyor sayın okur. (bu paragrafın biyerinde bi gariplik var sanki?)

Bazı şeyler insanlığın bilemeyeceği sorulardan ibaret sayın okur. Mesela en bilindik bilinmeyen ufolar. Varlar ama nerdeler diye soruyoruz. Neredeler derken uzayda olduklarını elbette biliyoruz ama bu hangi evrenin uzayı. Tepemizde duran uzay boşluğundamı yaşar bu garip yaratıklar yoksa başka bir evrenin uzayından mı gelmekteler?

İnsanoğlunun doğuşundan beridir var olduklarını düşünenler var. Haklılar aslında. Kimisi inanmaz böyle şeylere ama bana bazı anlatılanlar o kadar mantıklı geliyor ki çok uç düşünmeye başlıyorum. Mesela uzaylıların insan olduğunu düşünenler var ve bu bir grup insan topluluğu değil. İşi cemiyete dökmüşler. Neyse. İnandıkları şeye gelecek olursak eğer bu uzaylı dedikleri insanların bizden binlerce ışık yılı ilerde yaşayan varlıklar olduğunu ve teknolojileri de çok uç noktalarda olduğunu söylüyorlar. Belgeselini izlemiştim. Çok mantıklı geldi. Neye göre buna inanıyorum bilmiyorum. Yani filmlerdeki gibi koca kafalı pörtlek gözlü yeşil yaratıklar yok. Görünüşleri bizlere çok yakın ama DNA yapılarında bi gariplik olabilir. Bilemiyoruz tabi.

İnternette dönen ve resmi uzay bloglarındaki fotoğraflara baktığımızda standart boyda bir insanın içine giremeyeceği kadar ufak araçlar görebiliyoruz. Bu araçların içine insan standartlarında birşeyin giremeyeceği aşikar sayın okur. Birde şöyle düşünelim. Ya o uçan nesneler insansızsa ve keşif aracı olarak kullanılıyorsa? Sonuçta bizimde keşif uçaklarımız var.

Uzay ve uzaylı konuları hiç bir zaman kapanmayacak ve belkide bir ufo, bir uzaylı ne bileyim bir atmosfer dışı yer göremeden öleceğimiz için bunları düşünmemize bile gerek yok. Bunu bile bile ölmek değişik bi fantazi olsa gerek. Belli de olmaz hani. İnternet, ufolar tarafından kaçırılan insanlarla dolu. O insanların yerinde olmak isterdim aslında. Hiç birisi nerede olduğunu bilmiyorlar aslında ama yine de beni kaçırsınlar aga. Değişiklik olur. İzin günlerinde kapının önüne çıkmayan ben uzayda neler yaparım bilmiyorum. Bi ekşın arıyorum ama hadi hayırlısı. Merak uyandırıcı o kadar çok konu var ki, buradan yazsam fabl olur. Hade CUT!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!