Erkek Adam Sadece Boxer Mı Giyer?

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Erkek Adam Sadece Boxer Mı Giyer?

logo (1)

Baştan söyleyelim ki hayır! Boxer bir erkeği en çekici gösteren çamaşırlardan biri ama hayat bir boxerın içine sığmayacak kadar çok yönlü.

Bundan yirmi yıl kadar öncesinde çekici imge sadece kadınlar için kullanılan bir sıfattı. Onun dışında erkek çekiciliği sadece sinema aktörlerine özgü bir şey olarak kabul ediliyordu. Dahası erkek çekiciliği bir tabuydu. Belki çoğumuz bilmiyoruz ama Clark Gable 1934’de Bir Gecede Oldu filminde bir sahnede gömleğinin altına atlet giymediği için pornografiyle bile itham edilmişti. Tabi Clark Gable aynı zamanda bir tabuyu da yıkmış oluyordu. Filmin gösterime girmesinden sonra Amerika’da erkek atlet satışları dibe vurdu.

Bunun gibi bazı radikal cesaret örneklerine rağmen hala erkek çekiciliği toplumuzda çok da tartışılan bir şey değil. Yatak odası çekiciliği de hala kadının görevi olarak kabul ediliyor. Neyse ki günümüz kadınları yatak odası oyunları konusunda artık çok daha net fikirlere sahipler ve eşleriyle bunları paylaşmaktan da çekinmiyorlar.

Boxer konusuna dönersek, evet özellikle son yıllarda iç çamaşırı üreticileri müthiş güzellikte boxer modelleri sunuyorlar. Erkekleri çok fit gösteren bu boxerlar kadınlar tarafından da çok beğeniliyor. Ama kadınlar erkekleri çok farklı bir estetik imaja kavuşturan erkek string modellerine de ilgi gösteriyorlar. Reklamlarda sıkı ve gayet sportif bir erkek imajı sunulurken bu gayet doğal bir arayış. Yani erkek adam string de giyer. Hele ki eşi istiyorsa.

Erkek string modellerinin en önemli özelliği çok hassas dikişlere sahip olmaları ve ek yerlerinin mümkün olduğunca az tutulması. Çünkü erkekler bir iç çamaşırında öncelikle rahatlık arıyorlar. Erkeğin fantezi gece giysisi gibi düşünebileceğimiz erkek string modellerinde de konfor ilk planda. Zaten çok küçük bir parça olduğu için erkek estetiğini en iyi şekilde ortaya koyan stringlerde renkli kumaşlar, desenler ve çok kavrayıcı iyi lastikler kullanılıyor.

Kısacası artık erkek çekiciliği bir tabu olmaktan çıktığına göre boxer modellerinin yanı sıra kadınların  da temaşa duygusuna hitap edecek bir kaç erkek string edinmenin zamanıdır.

www.GeceModasi.com


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!