Erkek İç Giyim

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Erkek İç Giyim

Erkek iç giyimde genel olarak rahatlık ön plandadır. Bu tarz giyime ait kumaş seçiminde de ağırlıklı bir şekilde çok daha yumuşak kumaşlar kullanılmaktadır. Erkeklerin bu tarz giyimlerinde hâkim olan belli başlı renkler olsa da her renkte iç giyim örnekleri rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Kıyafetlerin içerisine yazın atlet giyilirken, havaların soğuması ile birlikte kimi erkeklerde yerini fanilaya bırakmaktadır.

Atlet ve fanila genellikle beyaz renkte tercih edilse de son zamanlarda siyah ve gri renkte fanilalarda kullanılmaya başlamıştır. Hatta birçok kişi fanilalarını evde günlük giysi olarak kullanmaya da başlamıştır. Bunun dışında diğer bir iç giyim kıyafeti olan pijama takımlarında ise çok fazla çeşit bulunmaktadır. Bu takımlarda genellikle siyah, lacivert gibi renkler tercih edilse de birçok markanın çok daha fazla renk seçeneğini bünyesinde barındırdığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Özellikle kadınların erkeklere aldıkları hediye ürünlerinin en başında da iç giyim ürünleri geliyor. Hem alması kolay hem de az seçenek olması sebebi işle hangisini alsam derdinden kurtarıyor. Genellikle 3 lü paketler halinde de satılan iç giyimler eskiye onaran oldukça ekonomik olarak satılmakta ve talep görmektedir.

 

Erkek iç giyiminde önemli yer tutan bir diğer kıyafetler ise boxerlardır. Geçmişte kullanılan slip modellerin tam tersi olan iç giyim çeşidinde renkten çok uzunluk farkları vardır. Erkeklerin tercih ettikleri şekilde ister uzun istenirse kısa boxerlar bulunmaktadır. Bu tarz ürünlerde son zamanlarda çok fazla talep olması nedeni ile renk çeşidi çok fazla olmaktadır. Ayrıca klasik tarzdan sıkılan erkeklerin de rahatlıkla tercih edebileceği pek çok model de son zamanlarda üretilmeye başlamıştır. Bu modeller üretimleri ile birlikte tercih sırasında üst sıralara yerleşmiştir. Artık erkeklerde çok şık ve özenli.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!