Es kaza sevdiysen dırım dırım dırım…

Es kaza sevdiysen dırım dırım dırım…

Son yıllarda çıkarılan aşk şarkılarını en iyi yorumlayan insanlardan birisi kendisi. İlk gördüğümde, klipte anlamsız anlamsız bağırıp çağıran bir insandı kendisi. Onu tandıkça daha iyi işler yaptığını anladım sayın okur. Gerçektende işin ehli bir müzisyen. Kim mi bu adam? Mustafa Ceceli tabiki de. Tv’lerde dönen Es adlı şarkısını ne çok dinler oldum öyle?

Mustafa Ceceli’nin nurlu bir yüzü var bilmem farkettiniz mi? Yani bana öyle geliyor. Çok iyi kalpli bir insanmış gibi gözüküyor uzaktan. Magazinsel hiçbir olaya da karışmıyor. Aslında azıcık karışsa olabilir. Kendisini tanımak istiyorum çünkü. Çizgisini hiç bozmadan bu şekilde devam ederse eğer uzun yıllar boyunca zirvede yerini koruyacaktır eminim.

Mustafa Ceceli 1980 doğumlu sayın okur. Ailesi tarafından farkedilmiş müziğe olan tutkusu. İlk olarak piyano çalmış 6 yaşında. O bu şu falan fistan derken aranjörlük işine başladı. Uzun yıllar işin mutfağında çalışarak bir sürü tanındık şarkıcılara da söz yazarlığı yapmış. Büyük başarısının sırrının iyi aile yapısından geldiğini söylüyor kendisi. Düzenli bir hayat ile insanın başaramayacağı şey yoktur. Mustafa Ceceli’nin yeni albümü olan Es’i TT Müzik sitesinden dinleyebilirsiniz. Daha uzun yıllar kendisini dinleriz umarım. Şimdi sizi yeni albümündeki Es adlı şarkısıyla baş başa bırakıyorum.

Mustafa Ceceli Es Dinle

http://www.youtube.com/watch?v=KEqBnodXTVA


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!