Eskişehir Web Tasarım Şirketleri

Kategori: Webmaster - Yorum Yazın
Eskişehir Web Tasarım Şirketleri

Kanuni olarak her şirket için web tasarım zorunluluğu getirirken web sitesi olmayan şirketler artık web sitesi yaptırmak zorunda kalmışlardır. Bazı şirketler web tasarımı yaptırırken daha fazla yararlanmak ve faydasını görmek için güzel bir web tasarım yaptırmayı talep etmekte ancak bazı şirketler ise sadece yasal zorunluluktan dolayı web sitesi yaptırmaktadırlar. Bir kişi sizin firmanız hakkınızda ürünleriniz, fiyatlarınız gibi bilgi edinmek isterse şirketinizin web sitesi sayesinde internet üzerinden sizlere bilgilere ulaşabilecektir. Şirketiniz ne kadar profesyonel bir yapıya sahip olursa daha çok müşteriye hitap etmiş ve sitenizi gören müşterileriniz sizleri daha prestij ve kurumsal sanarak sizlere olan güven ve önemi artar. Web sitenizi az ve öz yapabilirken ayrıca siteniz hakkında bir çok bilgi içeren sayfalar ve geniş web yazılımları kullanarak ta bir web yazılımı yazma imkanı bulabilirsiniz. Sizler ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizlere web sitenizde neler olması gerektiğini söyleyebilir ve bu sayede sizlere en güzel uygulamalı bir web sitesi yapabiliriz. Şu an günümüzde bir çok internet sitesi e-ticaret sitesi alt yapısında bulundururken e-ticaret siteleri sayesinde hem ürünlerini kolay bir şekilde sergileyebiliyorlar hem de fiyatları hakkında bilgi edinebiliyorlar. İnternet siteleri üzerinden ayrıca alışveriş yapma imkanı sağlamakta ödemeleri kullanıcıların istediklerine göre kredi kartı, havale ve kapıda ödeme gibi bir çok seçeneği de kullanıcılarınıza sunabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır?

E-ticaret sitesine sahip olabilmek domain ve hosting gereklidir. Hosting ve domain gibi web sitemiz için temel gereksinimlerimizi karşıladıktan sonra bir e-ticaret sitesi yazılımı ile bir e-ticaret sitesi oluşturabiliriz. [URL=”http://www.eskisehirdesign.com”]eskisehirdesign.com[/URL] sizlere hazır e-ticaret paketleri sunmakta ve bir çok yazılım , uygulama ile sizlere en iyi e-ticaret sitesi imkanı sunmaktadır. E-ticaret sitesi açmadan önce kullanacağınız yazılımın özelliklerini bir göz atmalı ve sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde bir yazılım olması gerekmektedir. Yazılımlarınızda güvenlik unsuru çok önemli bir konudur. Bunun nedeni ise üyelerinizin bilgilerine ve ödeme yaptıkları kredi kartı gibi bilgileri gizli kalmalı ve bu yüzden gerekli sertifikaları ve güvenlik önlemleri almanız gerekmektedir. Bunun sitenizin altyapısı bakımından ne kadar zengin olursa sizlere o kadar çok müşteri kazanmanıza yardımcı olursunuz ve bu nedenle sizlere daha çok kazançlı hale gelmektedir. Bunun yanında kampanya gibi bir çok özellik yapılıyor olması e-ticaret siteleriniz için artı bir özellik olacaktır. Ayrıca e-ticaret sitelerinde artık blog gibi bölümlerin açılması ile birlikte bir ürün hakkında orada daha detaylı bilgi verebilir ve bunu satın almak isteyenler için harika kaynaklar oluşturabilirsiniz. Blog olan bir e-ticaret sitesinde ne kadar ürünleriniz ile ilgili kaliteli paylaşımlar yaparsanız bu sizler için o kadar faydalı olacaktır. Videolar ve resimler ile en iyi şekilde yazınızı besleyebilirsiniz.

Web Yazılım Nedir?

Web yazılım internet siteleri için programlı ve daha çok işlevsel bir web site oluşturmanızı sağlamaktadır. Web yazılımlar sayesinde kapsamlı web siteleri oluşturabilir ve bu web siteleri sürekli olarak güncel tutulabilirsiniz. Örneğin bir şirket sitesine sahip iseniz duyurular kısmına bir web yazılımı sahip olarak sitenizi sürekli güncel tutabilirsiniz. Web siteleri için bir çok web yazılımı bulurken bunları kullanmak için ilk önce sizin neye ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bundan sonra şirketimiz ilk önce güzel bir web yazılımını yaptıktan sonra web tasarım ile sitenizi daha çok işlevsel hale getirmektedir. Bazı web sitelerinde admin panelleri sayesinde yapmak istediğiniz bir konu veya haber eklemek istediğinizde çok basit bir şekilde eklemenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca geniş bir portal , e-ticaret sitesi, haber sitesi bunlar geniş bir web yazılımlar ile oluşturulmuş sitelerdir. Bunların bir çok kullanıcı paneli olurken hem kullanıcı için panel bulunurken hem de admin paneli sayesinde sitenizi kolay bir şekilde sitenizi yönetmektesiniz. Ancak bir web yazılım yaparken bir çok husus bulunur ve bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Hususlar arasında site güvenliği ve kullanışı başlarında gelirken php admin gibi sistemlerin kullanılmasından dolayı bazı açıklar oluşabilir. Ayrıca siteler için trafik önemli bir konu olurken bu konu üzerinde çok fazla trafik harcamayan özel kodlar ve gerçekten bu işin profesyonelleri tarafından kodlanması gerekmektedir.

İnternet Reklamcılığı Faydaları Nelerdir?

İnternet reklamcılığı sayesinde bir çok web sitesi internette yeni ziyaretçisine kavuşmaktadır. İnternet reklamcılığı Google, facebook gibi büyük ziyaretçisi sahip sitelerin kendilerine özel olarak oluşturdukları internet reklamcılığı programlarına katılarak reklam verilebilir. Reklamın sitelerinize faydaları ise sitelerinize yeni kullanıcılar çekmekte ve bu sayede siteniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olurken ayrıca da yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca sitenizi iyi yönde etkilerken siteniz Google gibi arama motorlarında normal bir şekilde yüksek sıralarda çıkmak için olumlu yönde etkilemektedir. Diğer en büyük faydası ise yine bir kampanya ve program oluşturduğunuz zaman bu kampanyadan hem daha fazla kar elde etmiş olursunuz hem de sitenize kalıcı müşteriler çekebilirsiniz. Yalnız internet reklamcılığında tık başına para ödediğinizde dolayı eğer profesyonel bir şekil de çalışma yapılmaz ise çok para ve az tık şeklinde çalışmanız kötü olabilir. Ancak biz Eskişehir design ekibi olarak sizlere belirlediğiniz miktar kadar en yüksek seviyelerde tık oranlarını yükseltiyoruz ve bu sayede sizlerde düşük maliyet sayesinde daha fazla ziyaretçi kazanmış oluyorsunuz. Google Adwords internet reklamcılığında çok önemli yerlere sahip bir reklam programıdır ve Google ye bu sayede istediğiniz bir çok şekilde reklam verebilir ve siteleriniz istediğiniz kelimelerde ilk sayfalara çıkartarak tıklama başına ücret ödeyerek buna sahip olabilirsiniz.

Eskişehir Design Kimdir?

Eskişehir de hizmet veren firmamız sizlere bir çok konuda hem web tasarım, web yazılım , e-ticaret danışmanlığı, internet reklamcılığı gibi aklınıza gelebilecek bir çok konuda sizlere en iyi hizmetleri sunmayı hedeflemekte ve sizlere yılların tecrübesi ile en iyi hizmetleri sunmaktadır. Uzman kadromuz sayesinde bir çok konuda bir çok detaya hakim iken en ince detayları sizlere en iyi şekilde sunmak için çalışmaktayız. Günümüzde web sitelerin öneminin artmasından dolayı bir çok şirket internet sitelerinde değişiklik yaparken bazıları da e-ticaret sitesi farklı sitelerde açmış ve bunlar ile daha fazla kişilere hitap etmeye amaçlamışlardır. Ayrıca son gelen kanun ile şirketler için web sitesi zorunluluğu getirilmiş ve her şirkete fiyatı uygun bir tasarım paketi bulunurken sizler sadece hayalinizde bulunan web sitesini kolay bir şekilde gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Web siteleri sadece şirketler için bulunmaz iken ayrıca bireysel kişiler de web sitelerine sahip olabilir ve bu yüzden bir çok kişi ve şirkete hitap ederek bir web yazılım ve web tasarım envarterimiz bulunmaktadır. Bir çok referansımız sayesinde çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olurken bu sayede sizlerde hem bu konuda bilgi sahibi olmuş olur hem de web siteniz hakkında hangi özellikler hangi yazılım ve ne gibi ihtiyaç eksikleriniz olduğu hakkında şirketimizi çalışan uzman ekipler bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!