Evlerinizi Kanvas Tablolar İle Güzelleştirin

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Evlerinizi Kanvas Tablolar İle Güzelleştirin

Birbirinden farklı ve güzel kanvas tablolar ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ressamların kullandığı tuval bezi ile teknolojinin son ürünlerinden olan dijital baskının bir araya gelmesi sonucu olan kanvas tablo evinizin sanata açılan kapısı olabilir.

Mehmet Akif Ersoy Tablosu

Her Kesimden Her Beğeniye Uygun Tasarımlar

Tabloshop.com ile alanlarında uzman kişiler tarafından hazırlanan tablolar siz bir ürünü beğenip siparişini verdikten çok kısa bir süre sonra size ulaşabilmektedir. Çeşitliliği oldukça fazla tutan tabloshop.com, her kesimden her beğeniden insana hitap etmeye çalışmaktadır. Tabloshop kendi tasarımlarını müşterilerine sunmanın yanında onlara özel tasarımlar da ortaya çıkarmaktadır. Kanvas modelleri tekli olabileceği gibi parçalı şekilde de satılmaktadır.

Thomas Francis Dicksee - Miranda Tablosu

Ücretsiz Kargo İmkanı

Tabloshop.com, ülkenin her tarafına ücretsiz kargo imkanı sunmaktadır. Böylece müşterilerin soğukta sıcacık evlerinden, sıcaktaysa serin evlerinden çıkmadan alışveriş yapma imkanı sunan Tabloshop.com, aynı zamanda bu imkanı ücretsiz kargo ile de taçlandırmaktadır. Üstelik internetten alışveriş etme konusunda güvensizlik yaşayan ya da kredi kartı kullanmayan müşterilerini de düşünen Tabloshop.com kapıda ödeme olanağı da sunmaktadır. Siz müşterilerin tek yapması gereken internet sitesinde bir tablo beğendikten sonra, kanvas tablo satın al sekmesine tıklamak ve satın almayı gerçekleştirmek olacaktır. Tabloshop.com satın aldığınız tabloların üretimden itibaren en fazla 3 gün içinde evinizdeki yerini alacağının sözünü vermektedir.  Size özel üretilmiş bu tabloların bu kadar kısa sürede size ulaşması Tabloshop.com’un övünç kaynaklarından biridir.

Kaliteli Tablolar Tabloshop.com’da

Ürünlerini en kaliteli biçimde üretmeye çalışan Tabloshop.com, bunun için yüksek baskı çözünürlüğüne önem vermektedir. Ayrıca tablolarında kullandığı tuval bezinin %100 kumaş olmasına oldukça dikkat etmektedir. Yüzey koruyucu uygulaması ile tablolarının ışık ya da flaştan etkilenmesinin önüne geçmeyi amaçlayan Tabloshop.com, kargo ile teslimat aşamasında da bir zarar yaşanmaması için paketlemeyi oldukça dikkatli bir biçimde yapmaktadır. Bunlar dışında tabloyu taşıyan ahşap şase, sağlam yapısı gereği yamulma benzeri bir problem yaratmadan çok uzun süre kullanıma uygundur. Tüm bunların sonucunda Tabloshop.com, eğer ürünler doğrudan güneş ışığına veya fiziksel darbeye maruz kalmazlarsa ömür boyu kullanılabileceğinin garantisini vermektedir.

Bu yazı; Tabloshop.com‘da yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!