Facebook’un yeni uygulaması FaceWash

Facebook’un yeni uygulaması FaceWash

Facebook graph search servisinden sonra arama uygulamalarına bir yenisini daha ekleyen Facebook, artık geçmişinizdeki uygunsuz içerikleri de silmenize imkan verecek. Peki bu nasıl olacak?

Facebook’un yeni uygulamasının adı FaceWash. Twitter’da ya da Facebook’ta bazen ruh durumumuza göre paylaşımlarda bulunabiliyoruz. O an bunun normal birşey olduğunu zannediyoruz ama ileri ki dönemlerde bu paylaşımlar aklınıza geliyor ve bulmak için bir sürü zaman harcıyorsunuz. Paylaştığınız fotoğraflar resimler bir süre sonra size sıkıntı verebiliyor. Zamanla aile fertleri de Facebook kullanmaya başladığında, sizin yaptığınız paylaşımlar onlarda kötü bir etki bırakabilir. Bu gibi durumları gizleyebilen FaceWash burada imdadınıza koşuyor.

Uygulamanın geliştiricisi Hacker News‘ten TNW tarafından geliştirilmiştir. Facewash uygulaması sizin hesabınıza bağlanıyor ve tüm uygunsuz içerikleri kaldırabiliyor.

FaceWash-uygulaması

FaceWash uygulamasını kullanmak isterseniz uygulama sitesine gidebilirsiniz. FaceWash ile ilgili gelişmeleri e-mail’inize almak istiyorsanız yine bu sayfanın en altında e-mail abonelik kutusu bulunuyor. Get Started linkine tıkladığınızda Facebook’ta bu uygulamaya izin vermeniz gerekiyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!