File Widget ile dosya ve klasörlerinize kısayol oluşturun

File Widget ile dosya ve klasörlerinize kısayol oluşturun

File Widget; Android işletim sistemli cep telefonları için üretilmiş ve Google Play Store üzerinden kullanıma sunulmuş bir uygulamadır. Uygulama üretici tarafından sürekli takip edilmekte ve güncel tutulmaktadır. Uygulamanın ücretsiz olduğunu da belirtelim.

File Widget; Android işletim sistemli cep telefonunuzun ana ekranına dosya ve belgelerin kısayollarını kolayca eklemenize yarar. Uygulama her türlü belge ve dosyanın kısayolunu oluşturabilmektedir. Telefonunuzun hafızasında oldukça az yer kaplayan File Widget aynı zamanda oldukça hızlı bir uygulamadır. Takılma, donma, kapanma gibi sorunlar yaşamanıza neden olmaz. Tamamen ücretsiz olan uygulamanın geliştirilmesine katkıda bulunmak isteyen kullanıcılar için “Donation for File Widget” adında bir bağış uygulaması da mevcuttur. İki uygulama da şu an için Türkçe dil desteğine sahip değil.

File Widget’in arayüzü sade ve kullanımı da oldukça basittir. Uygulamada bir dosya veya klasörün kısayolunu ana ekrana eklemek için telefonunuzun modeline göre yeri degişebilen ana ekran tuşuna parmağınızı bir süre basılı tutmanız ve önünüze çıkacak olan menüde kısayolunu eklemek istediğiniz dosya veya klasörü seçmeniz yeterli olacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!