Flash Player Son Sürüm

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
Flash Player Son Sürüm

Winamp, Flashplayer, Java

Müzik kutusu olarak adlandırılan,  geniş ara yüzü ile de oldukça fazla terci edilen Winamp, müzik dinlemek için oluşturulmuş bir program. Yenilenen sürümleri ve çağı yakalayan dizaynı ile kullanıcıların beğenisini kazanan medya oynatıcısını Winamp indir ibaresi ile indirebilir, kaliteli bir medya oynatıcısının keyfini Winamp indirerek çıkartabilirsiniz.

Video izlemek, internette oyun oynamak ve çeşitli hareketli görüntüleri oynatabilmek artık flash player son sürüm eklentisi ile sağlanıyor. Basit yönlendirmeler ile indirebileceğiniz eklenti sayesinde Adobe firmasının sağladığı flash player son sürüm eklentisi ile hizmetten yararlanabilir, flash oyunlar oynayabilir ve görüntülü/sesli konuşma yapabilirsiniz. Flash player eklentisi tarayıcılara uygun olarak güncellemeler isteyen bir uygulamadır.

Java, uygulama geliştirmeye yarayan bir programlama aracıdır. Geçmişten günümüze birçok sürüm çıkaran uygulamadan son sürüm java indir ibaresi ile edinebilir, sunduğu okey, batak tavla gibi java oyunlarının çalıştırılmasında yararlanabilirsiniz. Oyunların yanı sıra son sürüm java indirerek sohbet uygulamalarına ve hesaplama uygulamalarına da erişebilirsiniz. Birçok alanda kullanılabilen java, gelişmiş hizmetleri çalıştırabilecek aracı bir program olarak bilgisayarınızda olması gereken bir uygulama.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!