Friv Oyunlar

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
Friv Oyunlar

Çocukların severek ve beğenerek oynadığı flash oyunlar günümüzün en çok tercih edilen oyunları arasındadır. Bu oyunları favori yapan etkenler ise kısaca dosyanın büyüklüğünün az olması ve kolayca yüklenebilmesidir. Ayrıca bu tarz oyunların internette kolay bulunması ve ücretsiz olması da bu etkenlerden sayılabilir. Sizde en azından internette canınız sıkıldığın da bir oyun sitesine girerek bu tip bir oyunu oynamışsınızdır. Bu tip oyunlar çeşitli kategoriler arasına yerleşmiş ve tamamı farklı tarz olan oyunlardır.
Google arama motorunda en çok aranan oyunlar sınıfında friv oyunlar yer almaktadır. Friv oyunların aranma sebebi ise oyunun resminin anlaşılır olmasının yanında oyuna kolay erişimde mümkün olmasıdır. Flash oyunları neredeyse internet sektöründe ilk ön plana çıkartan sitelerin başında friv sitesi gelmektedir. Bu site sayesinde çocuklar eğlenceli bir dünyaya ilk adımlarını atmışlardır.
Bizde sizlere friv tarzı böyle bir sitenin varlığından bahsetmek istiyoruz. Sitemizin ismi friv oyun 1. Bir numara olmaya çalışan friv oyun sitemiz ile sizlere en güzeli kolay bir şekilde sunmak istiyoruz. Sitemiz de yer alan oyunların tamamı yeni ve ilgi çeken oyunlardır. Bu oyunları size tam 27 adet kategori altında sunuyoruz. Kategorilerimiz içinde bazıları şunlardır. 2 Kişilik Oyunlar, 3D Oyunlar, Aksiyon Oyunları, Ameliyat Oyunları, Araba Oyunları , Barbie Oyunları, Beceri Oyunları, Dövüş Oyunları, Friv Oyunlar, Giysi Giydirme Oyunları, Motor Oyunları ve benzerleri olarak karşınıza çıkacaktır.
Sitemizin ana sayfasına girdiğinizde anlaşılır bir site ile karşılaşacaksınız. Ana sayfada kategoriler kısmının altında editörden oyunları bulabilirsiniz. İndex sayfasında ise yeni oyunlar, favori oyunlar yer almaktadır. Hemen alt kısımda ise günün, haftanın ve ayın oyunlarını görebilirsiniz. İsterseniz sitemize üye olarak kayıt olabilir ve sitemizde beğenmiş olduğunuz oyunları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra ise bu oyunlara kısa yoldan ulaşabilirsiniz.
Sizlere kısaca bahsettiğimiz oyun sitemize bekler, iyi eğlenceler dileriz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!