Galatasaray-Fenerbahçe 11.08.2013 süper kupa geniş özeti

Galatasaray-Fenerbahçe 11.08.2013 süper kupa geniş özeti

Son iki senedir süper kupayı kaptırmayan Galatasaray’ıma can-ı gönülden tebrik koyuyorum. Fenerbahçe’ye de tebrik koyuyorum. Alıştınız çünkü koyulmaya. İyi direndiniz ama bu direniş size yeterli olmadı. Didier Drogba yine adamlığını konuşturdu. 100 dakika bekledi ve gölü attı. Adamsın Drogba. Gerçi Drogba biraz daha tez canlı olsa daha farklı bir sonuç alabilirdik. Biz O’nu böyle de seviyoruz.

Fenerbahçe filebekçisinin oyundaki başarısı tartışılmaz. Bir galatasaraylı olarak Mert’i tebrik ediyorum. Drogba, Selçuk, Sneijder gibi roketçilere iyi dayandı. Tecrübeli yıldızımız olan Drogba’ya karşı koyamadı ama 🙂

Ve adamın dibi aynı zamanda idolüm olan (halısaha maçlarında bazen kaleye geçiyorum, adeta Musleralaşıyorum) Muslera Muslera Muslera… Deli kurtarışlar yaptı ve yanlış hatırlamıyorsam 52 dakikada üst direkten kornere giden topu kurtardığında gözümde öyle bir devleşti ki anlatamam. Tüylerim tiken tiken oldu o kurtarışı izlerken.

Sonuç olarak eğlenceli bir maçtı ve müthiş zevk aldım. İlk yarıya yetişemesemde resitalin ikinci yarısını ve uzatmaları izleyebildim. Zaten ilk yarı gol de olmamıştı. Galatasaray Fenerbahçe süper kupa geniş özetini izlemek isteyenler aşağıdaki videoyu izleyebilirler.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!