Galaxy S 3 çok mu iyi sizce?

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Galaxy S 3 çok mu iyi sizce?

Samsung’un son bombası olan Galaxy III en sonunda tanıtıldı. Samsung’un son yıllarda çıkardığı telefonlarda muhteşem özellikler va performans var. Sektörde giderek devleşen Samsung’un Galaxy III’ünü gelin biraz inceleyelim.

Serinin üçüncü telefonu olan samsung galaxy III, 4.8 inç boyutunda ve Super Amoled ekrana sahip.

Samsung Galaxy III Android Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile birlikte dağıtılacak. 8 MP kamera olan cihazda lag problemi (beklemeden çekim) yok. HTC One X kamerasına benzer kamerası bulunuyor. İnce ve zarif tasarımı adından çok bahsettirecek gibi duruyor.

Bünyesinde bir çok özellik bulunan Samsung Galaxy III’teki en dikkat çekici özellik televizyona kablosuz bağlanabilme ve cihazdan görüntü alabilmek. Bu özelliğin adı AllShare Cast. Group Cast özelliği ile aynı WiFi ağı üzerinde bulunanlarla ekran paylaşımı yapılabiliyor. Tablet, PC gibi cihazlara da WiFi ağı üzerinden bağlanabiliyorsunuz. Wi-Fi Channel Bonding özelliği ile WiFi hızı 2 katına çıkıyor.

Samsung Galaxy III’ün diğer özellikleri ise oldukça kullanışlı.

Smart Stay özelliği ile telefonunuz sizin neler yaptığını algılayacak. Yani e-book okurken telefonun arka ışığı sönmeyecek.

S Voice özelliği ile Siri’deki gibi telefonunuzu ses komutuyla yönetebileceksiniz.

S Beam özelliği Android’in en güzel nimetlerinden birisi. Bu özellikle internet hızında olağanüstü bir hız sergileyecek olan Samsung Galaxy III, 145 ülkede satışa sunulacak. Fenomen olmaya aday Galaxy III şuanda Türkiye’de satışta


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!